Kampanya: Borderlands: The Handsome Collection Herkese Bedava  

 
Veteran Soldier
(@administrator)
General Admin

Borderlands 2 ve Borderlands: The Pre-Sequel oyunları ile Borderlands: The Pre-Sequel Ultra HD Texture Paketi'ni içeren 129,00 TL. değerindeki Borderlands: The Handsome Collection, yapılan kampanya kapsamında isteyen herkese ücretsiz olarak dağıtılıyor. 04 Haziran 2020 18.00'da sona erecek bedava oyun dağıtım kampanyasını kaçırmayın arkadaşlar.

Borderlands 2 ve Borderlands: The Pre-Sequel oyunlarına kalıcı olarak sahip olmak için bağlantıdaki kampanya sayfasına giriş yaptıktan sonra görselde de görebileceğiniz ''YÜKLE'' butonuna tıklayarak ücretsiz sipariş aşamalarını tamamlayınız. Ayrıca bağlantıdaki Borderlands: The Pre-Sequel Ultra HD Texture Paketi'ni de kampanya kapsamında ücretsiz olarak alabilirsiniz.

Borderlands 2 ve Borderlands: The Pre-Sequel kurulumlarını yapmak için bağlantıdan Epic Games Launcher uygulamasını indirip kurunuz. Üyelik bilgilerinizi kullanarak uygulamaya giriş yaptığınızda Borderlands 2 ve Borderlands: The Pre-Sequel oyunlarını Epic Games uygulama kütüphanenizde görebilir ve 20 Gb. boyutundaki oyunları istediğiniz zaman kurup oynayabilirsiniz.

Borderlands 2 İncelemesi ve Sistem Gereksinimleri ile Borderlands: The Pre-Sequel Sistem Gereksinimleri yazılarımızı bağlantılarda bulabilirsiniz. Ücretsiz oyun kampanyaları ile ilgili haberlerimize bağlantıdaki Oyun Kampanyaları kategorisinden erişebilir ve Facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz, iyi oyunlar.

blank

Alıntı
Konu Sahibi Gönderildi : 29 Mayıs 2020 02:41