Bildirimler
Tümünü temizle

Kampanya: Borderlands: The Handsome Collection Herkese Bedava

1 Yazılar
1 Üyeler
0 Beğeniler
225 Ziyaretler
Avatar Veteran Soldier
(@administrator)
Gönderiler: 2909
General Admin
Konu Sahibi
 

Borderlands 2 ve Borderlands: The Pre-Sequel oyunları ile Borderlands: The Pre-Sequel Ultra HD Texture Paketi'ni içeren 129,00 TL. değerindeki Borderlands: The Handsome Collection, yapılan kampanya kapsamında isteyen herkese ücretsiz olarak dağıtılıyor. 04 Haziran 2020 18.00'da sona erecek bedava oyun dağıtım kampanyasını kaçırmayın arkadaşlar.

Borderlands 2 ve Borderlands: The Pre-Sequel oyunlarına kalıcı olarak sahip olmak için bağlantıdaki kampanya sayfasına giriş yaptıktan sonra görselde de görebileceğiniz ''YÜKLE'' butonuna tıklayarak ücretsiz sipariş aşamalarını tamamlayınız. Ayrıca bağlantıdaki Borderlands: The Pre-Sequel Ultra HD Texture Paketi'ni de kampanya kapsamında ücretsiz olarak alabilirsiniz.

Borderlands 2 ve Borderlands: The Pre-Sequel kurulumlarını yapmak için bağlantıdan Epic Games Launcher uygulamasını indirip kurunuz. Üyelik bilgilerinizi kullanarak uygulamaya giriş yaptığınızda Borderlands 2 ve Borderlands: The Pre-Sequel oyunlarını Epic Games uygulama kütüphanenizde görebilir ve 20 Gb. boyutundaki oyunları istediğiniz zaman kurup oynayabilirsiniz.

Borderlands 2 İncelemesi ve Sistem Gereksinimleri ile Borderlands: The Pre-Sequel Sistem Gereksinimleri yazılarımızı bağlantılarda bulabilirsiniz. Ücretsiz oyun kampanyaları ile ilgili haberlerimize bağlantıdaki Oyun Kampanyaları kategorisinden erişebilir ve Facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz, iyi oyunlar.

Borderlands The Handsome Collection Kampanya Free

 
Gönderildi : 29 Mayıs 2020 02:41