Bildirimler
Tümünü temizle

Kampanya: Civilization VI Herkese Bedava

1 Yazılar
1 Üyeler
0 Beğeniler
229 Ziyaretler
Avatar Veteran Soldier
(@administrator)
Gönderiler: 2884
General Admin
Konu Sahibi
 

219,00 TL. değerindeki strateji oyunu Civilization VI, yapılan kampanya kapsamında isteyen herkese ücretsiz olarak dağıtılıyor. 28 Mayıs 2020 18.00'da sona erecek bedava oyun dağıtım kampanyasını kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz.

Civilization VI'ya kalıcı olarak sahip olmak için bağlantıdaki kampanya sayfasına giriş yaptıktan sonra görselde de görebileceğiniz ''YÜKLE'' butonuna tıklayarak ücretsiz sipariş aşamalarını tamamlayınız.

Civilization VI kurulumunu yapmak için bağlantıdan Epic Games Launcher uygulamasını indirip kurunuz. Üyelik bilgilerinizi kullanarak uygulamaya giriş yaptığınızda Civilization VI'i Epic Games uygulama kütüphanenizde görebilir ve 12 Gb. boyutundaki oyunu istediğiniz zaman kurup oynayabilirsiniz.

Civilization VI: Başlangıç Rehberi ve Sistem Gereksinim Bilgileri ile Strateji Oyunları ile ilgili yazılarımızı bağlantılarda bulabilirsiniz. Ücretsiz oyun kampanyaları ile ilgili haberlerimize bağlantıdaki Oyun Kampanyaları kategorisinden erişebilir ve Facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz, iyi oyunlar.

Civilization 6 Kampanya Free

 
Gönderildi : 21 Mayıs 2020 23:29