Bildirimler
Tümünü temizle

Pro Evolution Soccer 2014 Hataları ve Çözüm Önerileri

1 Yazılar
2 Üyeler
2 Beğeniler
553 Ziyaretler
2
Konu Sahibi

PES 2014 oyununun çıkmasının ardından bir çok kullanıcının bize ulaşıp sorunlarını iletmesi nedeniyle şu ana kadar karşılaşılan hata ve çeşitli sorunların çözümlerini ele alan bir konu açmaya karar verdik arkadaşlar.

Bu konuda PES 2014 kurulum, oyun içi ve oyun dışında karşılaşabileceğiniz bütün problemleri çözümleriyle birlikte ele almaya çalışacağız.

Konu sürekli güncel olacak ve yeni hata/çözümler çıktıkça sizlerle paylaşacağız. Oyun içinde karşılaştığınız hataları ya da PES 2014 hakkında yorumlarınızı bize aşağıdaki yorum bölümünden iletebilirsiniz.

PES 2014 Kasma Sorunu:

Bu sorunla karşılaşan çok sayıda kişi var ve aslında çözümü en basit olan sorunlardan biri. Sisteminizin donanım anlamında yeterli geldiğinden emin olun ve oyunun ayarlarından grafik kalitesi ve ekran çözünürlüğünu düşürmeyi deneyin.

Bilgisayarınıza bulaşan bir virüs buna sebep olabilir. Güncel bir antivirüs programıyla tarama yapmak sorununuzu çözebilecektir.

PES 2014 Rld.dll Bulunamadı Hatası:

Bu hata oyunun orjinal sürümünü kullanmıyorsanız ortaya çıkar. İnternetten indirdiğiniz korsan oyunun içinde bulunan rld.dll dosyasını antivirüs programınız kaldırdığı için oyun bu dosyayı bulamaz.

Çözüm olarak antivirüs programınız kapalıyken oyunu indirmeyi ve kurmayı deneyebilirsiniz ya da internetten rld.dll dosyasını indiriniz.

PES 2014 Failed to Initialize Hatası:

Bu hata da yine oyunun orjinal sürümünü kullanmıyorsanız ortaya çıkar. Bu hatayı alma sebebiniz indirdiğiniz korsan oyundaki cra*k dosyasının çalışmıyor olmasıdır. Başka bir cra*k dosyası indirerek sorunu çözebilirsiniz.

Yukarıda belirttiğimiz sorunların dışında karşılaştığınız PES 2014 hatalarını lütfen yorum kısmından yazınız. PES Serileri ile ilgili bilgileri bağlantıda bulabilirsiniz, herkese iyi oyunlar.

Pro Evolution Soccer 2014 Hataları ve Çözüm Önerileri

1 Yanıt
0

PES 2014 oynarken kasma problemi yaşıyordum, dediklerinizi yaptım düzeldi. Teşekkürler.