Bildirimler
Tümünü temizle

[Sabit] Call of Duty Ghosts Run in Safe Mode Error

1 Yazılar
1 Üyeler
0 Beğeniler
5,029 Ziyaretler
Avatar Veteran Soldier
(@administrator)
Gönderiler: 2884
General Admin
Konu Sahibi
 

Call of Duty Ghosts oynamak istediğinizde Run in Safe Mode hatası alıyorsanız aşağıdaki çözüm önerilerimi sırasıyla deneyiniz arkadaşlar.

* Öncelikle oyun platformunuzun Call of Duty Ghosts Sistem Gereksinimleri'ni karşılayıp karşılamadığını kontrol ediniz. Eğer şüpheniz olursa sistem bilgilerinizi yazdığınızda oyunu kaldırıp kaldırmayacağını değerlendirmeye çalışalım.

* Ekran kartı driver güncel olup olmadıklarını kart markanıza göre aşağıdaki bağlantılardan kontrol ediniz ve gerekirse güncelleyiniz.

AMD Ekran Kartı Driver

NVidia Ekran Kartı Driver

* Aynı şekilde ses kartınızın da sürücülerini kontrol ediniz. Onboard ses kartı driverleriniz ana kart CD'sinde bulunur, yüklemediyseniz yükleyiniz. En güncel driverları ise ses kartınızın üretici firmasına ait web sitesinden kontrol ediniz.

Ses kartı sürücü güncellemelerinden sonra denetim masasından erişebileceğiniz ses ayarlarınızı doğru yapılandırdığınızdan emin olunuz.

* Sisteminizde çalışmakta olan gereksiz uygulamaları kapatınız, bilgisayarınızı yeniden başlattığınızda tekrar başlamayacakları şekilde ayarlayınız. Oyun esnasında web browser açmak, video izlemek vb. sisteminize ek yük getirecek uygulamalardan kaçınınız.

* Verify Integrity of Game Cache bağlantısından Steam dosya doğrulama işlemlerini yapınız.

* Tüm bu işlemlere rağmen CoDGhosts Run in Safe Mode hatası almaya devam ediyorsanız oyundan çıkarken düzgün kapattığınızdan emin olunuz. Diğer CoDSerileri'nde de olduğu gibi, oyun düzgün ya da beklenmedik bir şekilde kapandığında ve yeniden başlatılmak istendiğinde çıkan bu soruyu kendi tercihinize göre işaretleyerek başlatınız.

Fakat eski bir CoD oyuncusu olarak şimdiye kadar ''Hayır'' seçeneğinden başkasını seçmediğimi belirtmek isterim, iyi oyunlar.

Call of Duty Ghosts Run in Safe Mode Error

Codghosts Run In Safe Mode Hatasi

 
Gönderildi : 16 Şubat 2016 22:44