Bildirimler
Tümünü temizle

[Sabit] Call of Duty Ghosts Disc Read Error

1 Yazılar
1 Üyeler
0 Beğeniler
4,666 Ziyaretler
Avatar Veteran Soldier
(@administrator)
Gönderiler: 2884
General Admin
Konu Sahibi
 

Call of Duty Ghosts disc read hatası oyununuza ait dosyalarınızın hatalı olduğuna işaret etmektedir. Bahse konu CoDGhosts disc read (imagefile62, imagefile64 Prologue) error/hatası, oyunun kurulumu sırasında oluşabileceği gibi oyunu farklı kaynaklardan edindiyseniz eksik/hatalı arşivlenmiş olmasından da kaynaklanabilir. Bu ihtimalleri ortadan kaldırmak ve sorunun çözümünü sağlamak için sırasıyla aşağıdaki işlemleri uygulamanızı tavsiye edebilirim.

* Oyunu ve steam uygulamasını kalıcı bir şekilde yönetici olarak çalışacak şekilde ayarlayınız.

* Oyununuz steam üzerinde kurulu ise dosya doğrulama işlemini yapınız. Steam dosya doğrulaması için oyun kütüphanesinden Call of Duty Ghosts'a sağ klik yaparak özellikleri açınız. ''Yerel Dosyalar'' sekmesinden ''Oyun Önbelleğinin Bütünlüğünü Doğrula'' butonuna basarak dosyaların kontrol edilmesini ve bozuk olanların otomatik olarak download edilerek düzeltilmesini sağlayınız.

* Sorun hala devam ederse oyunu Steam üzerinden kaldırıp yeniden kurunuz ve hatanın giderilip giderilmediğini kontrol ediniz.

* Bir diğer önemli önerim ise; ister steam üzerinde olsun veya ister steamsiz setup versiyonu olsun, Call of Duty Ghosts'u her zaman için C: üzerine yani birincil harddiskinize kurunuz.

* Oyunu farklı bir kaynaktan indirenler yönetici olarak çalıştırmalarına rağmen hatayı çözemezlerse oyunu kaldırıp tekrar kurunuz. Hala bir çözüme kavuşamadıysanız indirdiğiniz oyun bozuk demektir, farklı ve sağlam bir kaynaktan çalışan bir sürümünü indirip deneyiniz, iyi oyunlar.

Call of Duty Ghosts Fatal Error: "Disk Read Error "Prologue"

Call Of Duty Ghosts Disc Read Error

 
Gönderildi : 16 Şubat 2016 23:51