Bildirimler
Tümünü temizle

[Sabit] Call of Duty Ghosts iw6mp64 ship.exe Uygulama Düzgün Olarak Başlatılamadı Hatası

4 Yazılar
2 Üyeler
0 Beğeniler
14.3 K Ziyaretler
Avatar Veteran Soldier
(@hsynnckmk)
Gönderiler: 2
Er
Konu Sahibi
 

Arkadaşlar uzun zaman oldu parayı denkleştirip Call of Duty Ghosts aldım. iw6mp64 ship.exe uygulama düzgün olarak başlatılamadı hatası ile bayadır karsı karsıyayım ne yaptıysam bi sonuca ulasamadım yardımcı olabilirseniz sevinirim. Aldığım hata

CoDGhosts iw6mp64_ship.exe uygulama hatası

Uygulama düzgün olarak başlatılamadı (0xc00007b).

Steam Dosya Dogrulama Nasil Yapilir

 
Gönderildi : 6 Temmuz 2014 07:21
Avatar Veteran Soldier
(@administrator)
Gönderiler: 2908
General Admin
 

Call of Duty Ghosts iw6mp64 ship.exe uygulama düzgün olarak başlatılamadı hatası çöümü için Call of Duty Ghosts Çalışmayı Durdurdu Hatası konu başlığındaki aşağıya da kısmen alıntıladığım çözüm önerilerini kontrol edip sisteminizde eksik olan bir uygulama olup olmadığını kontrol ediniz. DirectX, vcredist ve dotNetFx40_Full_x86_x64 uygulamaları oyunun kurulumu esnasında normal olarak gerçekleşmektedir, belki kurulumlar atlanmış ya da hatalı kurulmuş olabilir ya da güncellemeleri yapılmamış olabilir, kurulumlarını aşağıda da örneği verilen ve oyun yolunda da bulunan setupları ile tekrarlayınız, windows güncellemeleri ile isteğe bağlı güncellemeleri de uygulayınız. Örneğin Microsoft .NET Framework uygulaması sisteminizde kurulu değil ya da güncellemeleri yapılmamışsa sorun çıkacaktır. Tüm uygulama kurulum ve güncellemelerinden sonra Call of Duty Ghosts'u steam üzerinden dosya doğrulaması yaparak eksik dosya varsa güncellemesini sağlayınız.

Mümkünse aldığınız hatanın ekran görüntüsünü konuya ekleyiniz. Aldığınız CoDGhosts iw6mp64 ship.exe uygulama düzgün olarak başlatılamadı hatası yazılımsal olabileceği gibi donanımsal da olabilir. Sisteminizin Call of Duty Ghosts Sistem Gereksinimlerini'ni karşıladığından emin olunuz, ayrıca sistem bilgilerinizi modellerini ve detaylarını içerecek şekilde yazabilir misiniz?

Call of Duty Ghosts çalışmayı durdurdu hatası çözüm önerileri:
1. Öncelikle sisteminizin Call of Duty Ghosts sistem gereksinimlerini'ni karşıladığından, oyun sırasında aşırı ısınmadığından ve işletim sisteminizin güncel olduğundan emin olun, gerekirse güncellemeleri denetleyin ve özel güncellemeleri de uygulayın. Sisteminizin ısınmasına ya da oyun oynarken kasma vb. sorunlara neden olabilecek gereksiz uygulamaları kapatmak ve sisteminizi optimize etmek amacıyla Razer Game Booster kullanın.
2. Daha sonra Call of Duty Ghosts'u gerekirse kaldırın ve yeniden yükleyin, oyun dosyalarını steam üzerinden Call of Duty Ghosts'a sağ klik yaparak doğrulama yapın ve hatalı dosya var ise otomatik olarak download edilerek düzelmesini sağlayın.
3. Ekran kartınızın DirectX 11 destekli olduğundan emin olun DirectX 11'i indirin ve tekrar kurun. Ekran kartı sürücülerini yeniden kurun, gerekirse kaldırıp tekrar kurun.
4. Oyunun hata vermesinin Microsoft Visual C++ Redistributable paketlerinden kaynaklanmış olabileceği ihtimalini de ortadan kaldırmak için Microsoft Visual C++ 2005 Redistributable Package, Microsoft Visual C++ 2008 Redistributable Package ve Microsoft Visual C++ 2010 Redistributable Package uygulamaları indirip kurun.
5. Oyunla birlikte gelen ve Call of Duty Ghosts'un setup edildiği sırada kurulması gereken DirectX, Redistributable Package ve Microsoft .NET Framework uygulamalarının düzgün kurulmamış olabileceği ihtimaline karşın, işletim sistemlerine göre farklılık gösterebilecek ve aşağıda örneğini görebileceğiniz oyun dosya yollarında bulunan uygulamaları ve çoğu hatanın ana kaynağı olarak gördüğüm Microsoft .NET Framework uygulamalarından özellikle dotNetFx4'ü çalıştırarak yeniden kurun.
C:Program FilesSteamSteamappscommonCall of Duty: Ghosts_CommonRedistDirectXJun2010DXSETUP.exe
C:Program FilesSteamSteamappscommonCall of Duty: Ghosts_CommonRedistvcredist2012vcredist_x64.exe
C:Program FilesSteamSteamappscommonCall of Duty: Ghosts_CommonRedistvcredist2012vcredist_x86.exe
C:Program FilesSteamSteamappscommonCall of Duty: Ghosts_CommonRedistDotNet4.0dotNetFx40_Full_x86_x64.exe
6. Eğer tüm bu tavsiyelerimize rağmen Call of Duty Ghosts çalışmayı durdurdu hatasını gideremediyseniz oyuna giriş yapıp singleplayer görevlerine devam etmek istediğinizde resume game değil mission select menüsünden tamamlamış olduğunuz görevlerden birini seçerek girin ve girdiğiniz bu görevden çıkış yaparak en son hata verip oyundan düştüğünüz görevi oynamak amacıyla resume game'i seçin ve oynamak istediğiniz görevi tamamlayın. Tavsiyelerimize uyarak ya da başka yöntemlerle Call of Duty Ghosts çalışmayı durdurdu hatasını çözen oyuncuların deneyimlerini paylaşmalarını rica eder ve iyi oyunlar dileriz.
7. CoDGhosts hakkında diğer konular için Call of Duty Ghosts kategorisini ziyaret ediniz.

Arkadaşlar uzun zaman oldu parayı denkleştirip Call of Duty Ghosts aldım. iw6mp64 ship.exe uygulama düzgün olarak başlatılamadı hatası ile bayadır karsı karsıyayım ne yaptıysam bi sonuca ulasamadım yardımcı olabilirseniz sevinirim. Aldığım hata:
CoDGhosts iw6mp64_ship.exe uygulama hatası
Uygulama düzgün olarak başlatılamadı (0xc00007b).

 
Gönderildi : 6 Temmuz 2014 18:25
Avatar Veteran Soldier
(@hsynnckmk)
Gönderiler: 2
Er
Konu Sahibi
 

Bu yazdıklarınızın hepsini denedim.Bilgisayara format dahi attım herşeyi nerdeyse denedim olmuyo bi türlü.

İslemci:İntel(R) Core (TM) i5-2430M @ 2,40 Ghz 2.40 Ghz

Ram:6
64 bit isletim sistemi
Ekran kartı GeForce Gt 520M 2gb

 
Gönderildi : 6 Temmuz 2014 22:14
Avatar Veteran Soldier
(@administrator)
Gönderiler: 2908
General Admin
 

CoDGhosts'un internet erişimi olup olmadığını ve windows güvenlik duvarının engellemediğini kontrol edin, windows güvenlik duvarı ayarlarından Call of Duty Ghosts erişim ayarını manuel olarak yapın. Modem port ayarlarınızda CoDGhosts portlarının açık olduğundan emin olun.

Ekran kartı GeForce Gt 520M 2 Gb. ekran kartınız CoDGhosts için yeterli düzeyde olmasa da oyunu açmak ve düşük ayarlarda oynayabilmek için yeterli.

Bu yazdıklarınızın hepsini denedim.Bilgisayara format dahi attım herşeyi nerdeyse denedim olmuyo bi türlü.

İslemci:İntel(R) Core (TM) i5-2430M @ 2,40 Ghz 2.40 Ghz.
Ram:6
64 bit isletim sistemi
Ekran kartı GeForce Gt 520M 2gb

 
Gönderildi : 7 Temmuz 2014 01:47