Bildirimler
Tümünü temizle

[Sabit] Call of Duty Ghosts Failed to Start Game Unknown Error

1 Yazılar
1 Üyeler
0 Beğeniler
2,485 Ziyaretler
Avatar Veteran Soldier
(@administrator)
Gönderiler: 2909
General Admin
Konu Sahibi
 

Call of Duty Ghosts failed to start game unknown sorunu işletim sisteminizden kaynaklanan bir hata arkadaşlar. Call of Duty Ghosts Sistem Gereksinimleri'ne göre 64-Bit destekli bir işletim sistemine sahip olmanız gerekiyor.

Oyun yapımcılarının 64-Bit O/S gereksinimini zorunlu tutmalarının nedeni ise 32-Bit işletim sistemlerinin en fazla 4 Gb. ram miktarını destekleyebilmeleri.

Bu yüzden hem Call of Duty Ghosts failed to start game unknown hatası vb. sorunlarla uğraşmamak hem de 4 Gb. üzeri ram miktarınızdan yararlanmanız maksadıyla 64-Bit işletim sistemi kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Fakat az da olsa bu hata steam cache dosyalarından da kaynaklanabiliyor, bu yüzden öncelikle aşağıda dosya yolunu görebileceğiniz ../httpcache klasörünün içerisindeki dosyaları silip sisteminizi yeniden başlattıktan sonra hatanın düzelip düzelmediğini kontrol ediniz ve sorun düzelmezse donanımınızın da desteklediğinden emin olarak işletim sistemizi 64-Bit olarak formatlamanın çaresine bakınız.

Steam forumlarında da tartışılan CODGhosts failed to start game (unknown error) sorununu buradan inceleyebilirsiniz, kolay gelsin.

C:Program Files (x86)Steamappcachehttpcache

CoDGhosts ile ilgili haberler, detaylı bilgiler, sorun, hata ve çözümleri için Call of Duty Ghosts kategorisini ziyaret ediniz.

Codghosts Failed To Start Game Unknown Error

 
Gönderildi : 16 Ocak 2016 20:52