Bildirimler
Tümünü temizle

[Sabit] Call of Duty Ghosts Couldn't Load fileSysCheck.cfg Error

 
Veteran Soldier
(@administrator)
General Admin

Call of Duty Ghosts couldn't load fileSysCheck.cfg hatası çözümü için aşağıda alıntıladığım Call of Duty 4 Modern Warfare FilesSysCheck.cfg hatası çözümünde de değindiğim önerileri uygulamanızı tavsiye ediyorum arkadaşlar. Bu öneriler arasında bulunan oyunun başka bir yerden kopyalanarak bilgisayara atılması sonucunda oyun kısa yolundaki hedef ve başlama yeri satırlarındaki yanlış dosya yolunun gösterilmesinin sorunun en önemli kaynağı arasında olduğunu düşünüyorum.

FileSysCheck.cfg hatası için önerdiğim kısa yol düzeltme işlemi bir çözüm sağlamaz ise Call of Duty Advanced Warfare FilesSysCheck.cfg Hatası ve Call of Duty Modern Warfare 2 FilesSysCheck.cfg Hatası bağlantılarındaki çözüm önerilerimi de gözden geçirerek uygulayınız. Ayrıca Call of Duty Ghosts fileSysCheck.cfg dosyasının bozulmuş ya da kayıp olabileceği ihtimaline karşın bağlantıdan indirip oyun yolundaki main klasörüne atabilirsiniz, kolay gelsin.

Call of Duty Ghosts Couldn't Load fileSysCheck.cfg Error
"C:Program Files (x86)/Steam/SteamApps/common/Call of Duty Ghosts/main/fileSysCheck.cfg"

"D:Activision/Call of Duty Ghosts/main/fileSysCheck.cfg"

Call of Duty Ghosts fileSysCheck.cfg İndir: DOWNLOAD

CoDGhosts FilesSysCheck Cfg Error

Call of Duty 4 Modern Warfare FilesSysCheck.cfg hatası; oyunun kopyalanarak başka bir bilgisayardan taşınmasından, kurulum sırasında oluşan hatalardan, eksik ya da bozulmuş oyun dosyalarından veya oyunun hedefi yanlış gösteren kısa yoldan başlatılmak istenmesinden kaynaklanıyor genellikle. Siz oyunu setup yaparak mı kurmuştunuz? Ve ayrıca Call of Duty 4'ü başlatmak istediğiniz kısa yola sağ tık yaparak özelliklerine girdiğinizde hedef ve başlama yeri satırlarında belirtilen yolu oyunun kurulu olduğu yolu gösteriyor mu? Her ihtimale karşın oyunun kurulu olduğu yerdeki iw3sp.exe dosyasından çalıştırmayı deneyiniz ve çalıştırırken yönetici olarak başlatınız. CoD4 FilesSysCheck.cfg hatası almaya devam ederseniz oyunu yeni baştan kurduktan ve CoDPatch kategorisinde bulabileceğiniz CoD4 yamalarını yaptıktan sonra tekrar girmeyi deneyiniz. Tüm bu işlemleri yaptıktan sonra hala hata almaya devam ederseniz tekrar belirttiğinizde sorunun çözümü için kaldığımız yerden devam edelim, iyi oyunlar.

Hedef:
"C:Program Files (x86)/Steam/SteamApps/common/Call of Duty 4iw3sp.exe"

"D:Activision/Call of Duty 4/iw3sp.exe" Başlama Yeri:
"C:Program Files (x86)/Steam/SteamApps/common/Call of Duty 4"

"D:Activision/Call of Duty 4"

CoD4 FilesSysCheck Cfg Error

Alıntı
Konu Sahibi Gönderildi : 11 Ekim 2015 21:51