Bildirimler
Tümünü temizle

[Sabit] Modern Warfare 2 Couldn't Load fileSysCheck.cfg Error

1 Yazılar
1 Üyeler
0 Beğeniler
18.3 K Ziyaretler
Avatar Veteran Soldier
(@administrator)
Gönderiler: 2884
General Admin
Konu Sahibi
 

Error during initialization: Call of Duty 6 Modern Warfare 2 Couldn't load fileSysCheck.cfg. Make sure Modern Warfare 2 is run from the correct folder hatası için alıntıdaki bağlantıdan gelen soru üzerine derlediğim çözüm önerilerimi aşağıda bulabilirsiniz arkadaşlar. Her çözüm önerisinin ardından sorunun düzelmediğini kontrol ediniz.

https://www.oyun.news/forum/modern-warfare-2/modern-warfare-2-could-not-start-process-iw4mp_ceg-exe-hatasi/#comment-2063259830
abi ben fılesyscheck.cfg make sure modern warfare2 is run from the correct folder hatası alıyom ne yapabilirim

* fileSysCheck.cfg hatası ile Call of Duty Advanced Warfare oyununda da karşılaşmıştık, alıntıdaki çözüm önerilerini inceleyiniz.

Error: couldn't load fileSysCheck.cfg. Make sure Call of Duty Advanced Warfare is run from the same folder hatası çözümü için oyununuz steam üzerinde kurulu ise dosya doğrulaması yapınız. Farklı bir klasörde kurulu ise oyunu doğru kısayol üzerinden ve yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olunuz.

Oyun dosyalarının bozuk olmasından kaynaklanan Call of Duty Advanced Warfare couldn't load fileSysCheck.cfg hatasının kesin çözümü için oyunu kaldırıp yeniden kurmalısınız. Sorun hala devam ediyorsa oyunu yükleme/setup kaynağınızın bozuk olma ihtimali yüksek olduğundan oyunu yeniden indiriniz veya başka bir kaynaktan edininiz, iyi oyunlar.

* İlk olarak oyun dosyalarının konumunun değişmiş ama kısayolunun eski eski yolunu hedefliyor olabileceği ihtimali düşüncesiyle, Modern Warfare 2 oyununu başlatmak için çalıştırdığınız kısayolu siliniz ve yenisi oluşturup deneyiniz.

* MW2 dosya yolundaki iw_00.iwd içerisinde fileSysCheck.cfg dosyasının bulunup bulunmadığını kontrol ediniz, yoksa içinde aşağıdaki // this file is ... ibaresi yazılı yeni bir fileSysCheck.cfg oluşturarak ya da bağlantıdan indirerek iw_00.iwd içine herhangi bir zip yazılımı yardımıyla sürükleyerek atınız.

C:Program Files (x86)/Steam/SteamApps/common/Call of Duty Modern Warfare 2
../Call of Duty Modern Warfare 2/main/iw_00.iwd/fileSysCheck.cfg
// this file is used to check the filesystem, it should not contain anything.

Modern Warfare 2 fileSysCheck.cfg: DOWNLOAD

* Bazı oyuncular tarafından MW2 couldn't load fileSysCheck.cfg hatasının çözümüne katkı sağladığı bildirilen aşağıdaki dosya yolunda olmaması gereken save klasörü içeriğini siliniz.

../Call of Duty Modern Warfare 2/main/save/

* zone klasöründe english dil dosyalarının bulunup bulunmadığını kontrol ediniz, ../main klasöründe ise aşağıdaki boyutlarda localized_english iwd dosyalarının bulunduğundan emin olunuz. Ayrıca localization.txt dosyasının başında ''english'' yazılı olduğundan emin olunuz.

C:Program Files (x86)/Steam/SteamApps/common/Call of Duty Modern Warfare 2/zone/english
..Call of Duty Modern Warfare 2/zone/english
..Call of Duty Modern Warfare 2/main
..Call of Duty Modern Warfare 2/localization.txt
  • ../main/localized_english_iw00.iwd - 164.359 Kb.
  • ../main/localized_english_iw01.iwd - 164.237 Kb.
  • ../main/localized_english_iw02.iwd - 164.323 Kb.
  • ../main/localized_english_iw03.iwd - 164.317 Kb.
  • ../main/localized_english_iw04.iwd - 164.202 Kb.
  • ../main/localized_english_iw05.iwd - 164.086 Kb.
  • ../main/localized_english_iw06.iwd - 163.899 Kb.
  • ../main/localized_english_iw07.iwd - 100.638 Kb.

* Modern Warfare 2 oyununuz steam'de kurulu ise dosya doğrulaması yapınız.

../steam/oyun sağ klik/özellikler/yerel dosyalar/oyun önbelleğinin bütünlüğünü doğrula.

../steam/game right click/properties/local files/verify integrity of game files cache.

* Modern Warfare 2 Couldn't load fileSysCheck.cfg hatasını yukarıdaki çözüm önerilerine rağmen hala gideremediyseniz resmi destek sitesinin de önerdiği gibi oyunu kaldırıp yeniden kurunuz. Hala hata alıyorsanız oyun yükleme kaynağınızı değiştiriniz.

This can happen if you have one of the digitally distributed versions of the game. If you purchased the game from a digital distributor like Steam or Direct2Drive you can try re-downloading the game. Sometimes these versions can get corrupted. In these cases you should be able to either do a file check or re-download the missing files from the distributor. Contact the digital distributor for details on how to fix your install.
If you have the boxed retail version, uninstall the game, delete the game folder, and then reinstall the game and the patches. Make sure that you do not install any third party maps/mods/skins of any type.

Call of Duty 6 Modern Warfare 2 hakkında detaylı bilgiler ve hata çözümleri için bağlantıdaki kategoriyi ziyaret ediniz.

Mw2 Couldnt Load FileSysCheck.cfg Error

Mw2 Couldnt Load FileSysCheck.cfg Hatasi

 
Gönderildi : 6 Haziran 2015 16:19