Call of Duty Advanc...
 
Bildirimler
Tümünü temizle

[Sabit] Call of Duty Advanced Warfare Save Game Dosyası

1 Yazılar
1 Üyeler
0 Beğeniler
8,029 Ziyaretler
Avatar Veteran Soldier
(@administrator)
Gönderiler: 2884
General Admin
Konu Sahibi
 

Call of Duty Advanced Warfare save game dosyasına ihtiyaç duyan oyuncu arkadaşlar olabilir düşüncesiyle kendi CoDAW savegame dosyamı paylaşıyorum, indirebilirsiniz arkadaşlar.

Paylaştığım Call of Duty Advanced Warfare save game dosyalarının %100 tamamlandığını aşağıdaki ekran görüntülerinden ve yüklediğim videodan inceleyebilirsiniz.

Call of Duty Advanced Warfare Save Game Kurulumu: Save dosya kurulumu için aşağıda örnekleri bulunan dosya yolunda ya da sizin oyununuz nerede kurulu ise o klasörü açınız.

Eğer oyun klasörünüzü bulamıyorsanız oyunun kısa yoluna sağ tık yapıp özellikleri açıp ''Dosya Konumunu Aç'' butonuna bastığınızda oyunun kurulu olduğu ana klasöre ulaşabilirsiniz, bu işlemi yapmak için görselden de yararlanabilirsiniz.

Oyunun ana klasörünü açtığınızda ../players2 klasörünü göreceksiniz. Bu klasörde save dosyaları ile oyun ayarlarınız saklanır. Öncelikle players2 klasörünüzün yedeğini alınız.

Bağlantıdan indirebileceğiniz Call of Duty Advanced Warfare save game dosyalarını masaüstünde oluşturacağınız bir klasörün içerisine zip'ten çıkarınız ve kopyalayıp oyununuzdaki players2 klasörünün içerisine atınız ve değişmelerini onaylayınız.

Attığınız dosyalar içerisinde CoDAW config.cfg dosyası da bulunduğundan ve bu dosya başka bir bilgisayarın yani benim oyun ayarlarımı taşıdığından oyunu açtığınızda tuş, mouse, video vb. ayarlarınızı yeniden yapınız ve geçmekte zorlandığınız Call of Duty Advanced Warfare bölümü vs. varsa Mission Sellect menüsünden seçerek oynamaya devam ediniz, iyi oyunlar.

C:/Program Files (x86)/Steam/SteamApps/common/Call of Duty Advanced Warfare/players2
D:/Activision/Call of Duty Advanced Warfare/players2

Call of Duty Advanced Warfare Save Game Dosyası: DOWNLOAD

Call of Duty Advanced Warfare Save Game Klasör Yolu

..players2/save/internalsnd_restart.svg
..players2/save/internalconfig.cfg
..players2/keys.cfg
..players2/savegame.svg
..players2/settings_c.zip.s1
..players2/settings_s.zip.s1

Call of Duty, Call of Duty United Offensive, Call of Duty 2, Call of Duty 4, Call of Duty 5, Modern Warfare 2, Black Ops, Modern Warfare 3, Black Ops 2, Call of Duty Ghosts ile ileride çıkacak CoDSerisi oyunlara ait singleplayer save game dosyalarını CoDSaveGame kategorisinde ya da aşağıdaki bağlantılarda bulabilirsiniz. Call of Duty Serisi oyunlara ait resmi patch/yamaları indirmek ve ayrıca Türkçe oynabilmek için CoDPatch kategorisini ziyaret ediniz.

Call of Duty Advanced Warfare ile ilgili haber ve incelemeler, hata çözümleri vb. bilgileri incelemek için bağlantıdaki kategoriye tıklayınız. Ayrıca oyunu geçemediğiniz bölümler olursa yine aynı kategoride bulabileceğiniz başlıkları inceleyiniz ve gerekirse yeni konu açarak yardım isteyiniz.

Call of Duty Save Game Dosyası

Call of Duty United Offensive Save Game Dosyası

Call of Duty 2 Save Game Dosyası

Call of Duty 4 Save Game Dosyası

Call of Duty 5 Save Game Dosyası

Modern Warfare 2 Save Game Dosyası

Black Ops Save Game Dosyası

Modern Warfare 3 Save Game Dosyası

Black Ops 2 Save Game Dosyası

Call of Duty Ghosts Save Game Dosyası

Call of Duty Black Ops 3 Save Game Dosyası

Call of Duty Modern Warfare Remastered Save Game Dosyası

Call of Duty Infinite Warfare Save Game Dosyası

Call of Duty World War 2 Save Game Dosyası

Call of Duty Advanced Warfare Save Game

Call of Duty Advanced Warfare Save Game

Call of Duty Advanced Warfare Save Game

Call of Duty Advanced Warfare Save Game

 
Gönderildi : 20 Haziran 2015 00:37
Konu Etiketleri