Call of Duty 2 Save...
 
Bildirimler
Tümünü temizle

[Sabit] Call of Duty 2 Save Game Dosyası

1 Gönderi
1 Üye
0 Beğeni
19.2 K Ziyaret
8a04c3fef6dbbf489696785873e69f25?s=110&d=monsterid&r=g
(@administrator)
Gönderiler: 2930
General Admin
Konu Sahibi
 

Call of Duty 2 save game dosyasını aşağıdaki bağlantıdan indirebilir, konunun devamında Call of Duty 2 save game dosya yolu ve kurulum ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

CoD2 singleplayer save game dosyası Call of Duty 2 ana oyun klasörünün içinde bulunan ve aşağıda örneklerini de görebileceğiniz mainplayers içindeki profil klasörüdür.

CoD serisinde Call of Duty 2'den itibaren oyunculara kolaylık sağlamak amacıyla değişik ayarları saklayabilecekleri profil özelliği getirilmiştir.

Call of Duty 2 Save Game Kurulumu:

Öncelikle, risk olmamasına rağmen her ihtimale karşın Call of Duty 2main yolundaki players klasörünü yedekleyiniz. Call of Duty 2 save game dosyasını bağlantıdan indirip free bir zip yazılımı ile masaüstünde oluşturacağınız bir klasöre çıkardıktan sonra kopyalayarak oyun dosya yoluna ya da oyunu nereye kurmuşsanız o ana oyun klasörünün içerisindeki main klasörünü açınız, players klasörünün üzerine ve çıkan sorulara evet diyerek yazdırınız.

Oyun açtığımızda aşağıdaki resimde de görebileceğiniz gibi Select Profile ayarından yeni dosya ile gelen profilin etkin olarak seçili olduğunu görüyoruz, değil ise profil olarak belirliyoruz.

İndirdiğiniz yeni CoD2 save dosyası aynı zamanda profil bilgilerini de içerdiğinden oyunu açtığımızda değişmiş olan grafik vb. ayarları kendi tercihlerimize göre gerekirse yeniden yapılandırıyoruz. Daha sonra Call of Duty 2 singleplayer'a girip Mission Select menüsününden oynamak istediğiniz bölümünü seçiniz.

Konunun dışında bir not belirteyim; daha önceki yıllarda aldığım ''Call of Duty 2 Error: Insufficient free disk space please free at least 5mb of free space on game drive'' hatası alanlar olursa CoD2 savegame dosyasını oyun yoluna attıklarında sorundan kurtulmuş olurlar, herkese iyi oyunlar.

C:/Program Files (x86)/Steam/SteamApps/common/Call of Duty 2/main/players/ProfileName/save
C:/Program Files/Activision/Call of Duty 2/main/players/ProfileName/save
D:/Activision/Call of Duty 2/main/players/ProfileName/save

Call of Duty 2 Save Game: DOWNLOAD

Call of Duty, Call of Duty United Offensive, Call of Duty 2, Call of Duty 4, Call of Duty 5, Modern Warfare 2, Black Ops, Modern Warfare 3, Black Ops 2, Call of Duty Ghosts ile ileride çıkacak CoDSerisi oyunlara ait singleplayer save game dosyaları CoDSaveGame kategorisinde ya da aşağıdaki bağlantılarda bulabilirsiniz.

Call of Duty Serisi oyunlara ait resmi patch/yamaları indirmek ve ayrıca Türkçe oynabilmek için CoDPatch kategorisini ziyaret ediniz.

Call of Duty Save Game Dosyası

Call of Duty United Offensive Save Game Dosyası

Call of Duty 4 Save Game Dosyası

Call of Duty 5 Save Game Dosyası

Modern Warfare 2 Save Game Dosyası

Black Ops Save Game Dosyası

Modern Warfare 3 Save Game Dosyası

Black Ops 2 Save Game Dosyası

Call of Duty Ghosts Save Game Dosyası

Call of Duty Advanced Warfare Save Game Dosyası

Call of Duty Black Ops 3 Save Game Dosyası

Call of Duty Modern Warfare Remastered Save Game Dosyası

Call of Duty Infinite Warfare Save Game Dosyası

Call of Duty World War 2 Save Game Dosyası

Call of Duty 2 Save Game

Call of Duty 2 Save Game

 
Gönderildi : 15 Haziran 2014 22:08
Konu Etiketleri
Oyun.News
Logo