Call of Duty 5 Worl...
 
Bildirimler
Tümünü temizle

[Sabit] Call of Duty 5 World at War Save Game Dosyası

2 Yazılar
1 Üyeler
0 Beğeniler
27.1 K Ziyaretler
Avatar Veteran Soldier
(@administrator)
Gönderiler: 2884
General Admin
Konu Sahibi
 

Bölümleri %100 oranında tamamlanan Call of Duty 5 World at War save game dosyası indirme linki ile CoD5 save game dosyalarının bilgisayarınızdaki lokasyon ve kurulum bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.

CoD5 singleplayer save game dosyası Call of Duty 5 World at War oyun yolunda saklanmadığından genel olarak oyuncuların bu dosyalara ulaşması sorun yaratmaktadır.

Aşağıda değişik işletim sistemi dosya yolu örneklerinde de görebileceğiniz gibi CoD5 save dosyaları bilgisayar kullanıcılarının Local Settings/Application Data/Activision dosya yolundaki CoDWaW/players/profiles/ProfileName/save klasör dizisi içerisinde yer alır.

Fakat bilgisayar kullanıcılarına ait local dosyalar gizli olduğundan ve bu dosyaları görebilmek için Bilgisayarım ikonuna tıkladığınızda Araçlar/Klasör Seçenekleri tabında bulabileceğiniz Klasör Seçenekleri/Görünüm/Gizli dosya, klasör ve sürücüleri göster seçeneğini aktif hale getirmelisiniz.

Call of Duty 5 World at War players klasöründe save dosyalarından başka oyuna ait özelleştirme ayarları ile en son kaydedilen singleplayer mission'unun yazılı olduğu config.cfg ve oyuncuya ait multiplayer levellerinin saklandığı mpdata dosyası bulunur.

seta sv_lastSaveCommitedToDevice "profiles/ProfileName/saveber3b.svg"
seta sv_lastSaveGame "profiles/ProfileName/saveber3b.svg"

Call of Duty 5 World at War Save Game Kurulumu:

İlk önce CoDWaW klasörünün yedeğini alınız, zaten sıkı multiplayer bir oyuncusu iseniz bu işlemi pc format nedeniyle CoD5 levellerinizin kaybolması sorunu yaşamamanız için her zaman yapmanız gereklidir.

Sonra Call of Duty 5 World at War save game dosyasını indiriniz ve free bir sıkıştırma proğramı ile masaüstünde oluşturabileceğiniz boş bir klasöre çıkartınız.

Çıkardığınız CoDWaW klasörünü kopyalayarak ../Local Settings/Application Data/Activision/ yolundaki CoDWaW klasörünün üzerine yazdırınız.

Oyunu açtıktan sonra, CoD5 save game dosyası farklı bir bilgisayarda tamamlandığından değişen oyun options vb. ayarlarınızı yeniden yapınız.

Daha sonra Call of Duty 5 World at War solo/singleplayer'a girdiğinizde resimdeki gibi Mission Select menüsününden istediğiniz bölümünü seçip veya resume game diyerek en son kaydedilen görevden devam edebilirsiniz, iyi oyunlar.

C:/Users/UserName/AppData/Local/Activision/CoDWaW/players/profiles/ProfileName/save
C:/Documents and Settings/PCName/Local Settings/Application Data/Activision/CoDWaW/players/profiles/ProfileName/save

Call of Duty 5 World at War Save Game: DOWNLOAD

Call of Duty 5 World at War Nazi Zombie, Co-Op Mod Death Cards Cheats:

Güncelleme/Update 06.01.2016: Call of Duty 5 nazi zombi ve co-op mod death cards cheats özelliğini açmak isteyen oyuncular aşağıda örnek dosya yolunu görebilecekleri profil klasörüne bağlantıdaki config.cfg dosyasını indirip atabilirler ya da aşağıda yazılı Call of Duty 5 hile kodlarını config.cfg dosyasında yazılı satırları değiştirerek uygulayabilirler.

C:/Documents and Settings/PC Name/Local Settings/Application Data/Activision/CoDWaW/players/profiles/Profile Name/config.cfg

Congratulations! You have unlocked 'Nazi Zombies' for solo and co-op play. Survive an onslaught of the Nazi undead army, and compare your stats with friends.

Call of Duty 5 World at War Co-Op Death Cards, Unlock Nazi Zombies Unlock Codes:

seta cheat_items_set1 "2147483647"
seta cheat_items_set2 "2147483647"
seta cheat_points "2147483647"
seta mis_01 "50"
seta mis_01_unlock "50"
seta ui_sp_unlock "1"

CoD5 Co-Op Death Cards, Unlock Nazi Zombies Codes (in config.cfg): DOWNLOAD

Call of Duty, Call of Duty United Offensive, Call of Duty 2, Call of Duty 4, Call of Duty 5, Modern Warfare 2, Black Ops, Modern Warfare 3, Black Ops 2, Call of Duty Ghosts ile ileride çıkacak CoDSerisi oyunlara ait singleplayer save game dosyalarını CoDSaveGame kategorisinde ya da aşağıdaki bağlantılarda bulabilirsiniz.

Call of Duty Serisi oyunlara ait resmi patch/yamaları indirmek ve ayrıca Türkçe oynabilmek için CoDPatch kategorisini ziyaret ediniz.

Call of Duty Save Game Dosyası

Call of Duty United Offensive Save Game Dosyası

Call of Duty 2 Save Game Dosyası

Call of Duty 4 Save Game Dosyası

Modern Warfare 2 Save Game Dosyası

Black Ops Save Game Dosyası

Modern Warfare 3 Save Game Dosyası

Black Ops 2 Save Game Dosyası

Call of Duty Ghosts Save Game Dosyası

Call of Duty Advanced Warfare Save Game Dosyası

Call of Duty Black Ops 3 Save Game Dosyası

Call of Duty Modern Warfare Remastered Save Game Dosyası

Call of Duty Infinite Warfare Save Game Dosyası

Call of Duty World War 2 Save Game Dosyası

Call of Duty 5 World at War Save Game

Call of Duty 5 World at War Save Game

 
Gönderildi : 1 Temmuz 2014 20:51
Konu Etiketleri
Avatar Veteran Soldier
(@administrator)
Gönderiler: 2884
General Admin
Konu Sahibi
 

Call of Duty 5 World at War Co-Op Death Cards ve Nazi Zombies Unlock hile kodlarını eklemek amacıyla konu içeriği güncellenmiştir. Death Cards ve Nazi Zombies özelliklerini açmak için config.cfg dosyasında bulunan değerleri aşağıdakilerle değiştirdiğinizde ya da bu işlemin yapıldığı config.cfg dosyasını indirip profil klasörüne attığınızda işlem gerçekleşecektir.

Bul/Değiştir- Find/Change - CoD5 config.cfg
seta cheat_items_set1 "2147483647"
seta cheat_items_set2 "2147483647"
seta cheat_points "2147483647"
seta mis_01 "50"
seta mis_01_unlock "50"
seta ui_sp_unlock "1"

Cod5 Unlock Death Cards

Cod5 Unlock Nazi Zombies

 
Gönderildi : 6 Ocak 2016 17:42