Call of Duty Advanc...
 
Bildirimler
Tümünü temizle

[Sabit] Call of Duty Advanced Warfare Türkçe Yama Çıktı

3 Yazılar
2 Üyeler
2 Beğeniler
518 Ziyaretler
Avatar Veteran Soldier
(@ufukriyan)
Gönderiler: 12
Onbaşı
Konu Sahibi
 

Arkadaşlar nette Call of Duty Advanced Warfare Türkçe yaması var ama aranızda deniyen var mı? Bizim sitede bulamadım Advanced Warfare Türkçe yamasını konuyu yanlış yere açtıysam taşıyabilirsiniz.:)

Yoksa admin Call of Duty Advanced Warfare Türkce yamayı deneyerek ekleyebilir mi siteye mümkünse kurulu halini dosyaların 🙂

Güncelleme (2021): Call of Duty Advanced Warfare Türkçe Yama ile ilgili detayları aşağıdaki post'ta bulabilirsiniz, iyi oyunlar.

Codaw Turkce Yama

 
Gönderildi : 18 Mayıs 2020 01:19
Veteran Soldier tarafından oylandı
Konu Etiketleri
Avatar Veteran Soldier
(@administrator)
Gönderiler: 2908
General Admin
 

Bildirim için teşekkürler. Call of Duty Advanced Warfare Türkçe Yamayı sitemize ekledim. Advanced Warfare Türkçe yamanın kendi denediğim kurulu halini de daha sonra eklemeye çalışacağım, fakat denenmiş başka bir versiyonunu da indirme sayfasına ekledik şu an.

Singleplayer/hikaye modu TG Yama ekibi tarafından; ana menü, görevler, sinematikler, diyaloglar ve altyazıları %100 Türkçe'ye çevirilen Call of Duty Advanced Warfare Türkçe Yama ile ilgili bilgileri, kurulum detaylarını, alınabilecek hataların çözüm önerilerini ve yamanın indirme bağlantısını aşağıda bulabilirsiniz.

Call of Duty Advanced Warfare Türkçe Yama Setup İndir (240 Mb.):

DOWNLOAD

Call of Duty Advanced Warfare Türkçe Yama Kurulu Hali İndir (241 Mb.):

DOWNLOAD

Kurulum:

 • Call of Duty Advanced Warfare Türkçe Yama kurulumu ile karşılaşılabilecek hataların çözüm önerilerini aşağıda bulabilirsiniz.
 • Call of Duty Advanced Warfare Türkçe Yama uygulaması oyunun Steam sürümüne göre hazırlanmıştır.
 • Bu Türkçe Yama, Call of Duty Advanced Warfare oyununun İngilizce versiyonuna göre hazırlanmıştır. Diğer dilleri desteklememekte ve yüklenmesi halinde hata vermektedir. Oyununuzda İngilizce dilinin seçildiğinden emin olunuz.
 • Call of Duty Advanced Warfare Türkçe yamanın kurulumu sırasında, oyununuzun değiştirilecek olan orijinal dosyaları otomatik olarak yedeklenecektir.
 • Önemli: Herhangi bir onarılamaz hata ile karşılaşmanız durumunda oyunu yeniden kurmak vb. sorunlardan kurtulmak maksadıyla daha da sağlam bir yedek almak istiyorsanız oyunu komple kopyalayıp başka bir konumda saklayınız, gerekirse bu konumdan alıp tekrar aşağıda örneklerini görebileceğiniz eski oyun konumuna atabilirsiniz.
 • Call of Duty Advanced Warfare Türkçe yama kurulumu setup dosyası üzerinden (CoDAW_TR_v1.4-TGYama.exe) yönetici olarak başlatınız.
 • Önemli: Hata almamak için yama setup dosyasını yönetici olarak çalıştırmak oldukça önemli, bundan emin olunuz. Yine de kurulumda bir hata ya da virüs vb. uyarı verirse Windows Kullanıcı Hesap Denetimini ve varsa antivirüs yazılımını kapatınız.
 • Hedef dizin seçimi aşamasında oyunun kurulu olduğu konumdaki dizini manuel olarak gösteriniz. Call of Duty Advanced Warfare Türkçe Yamanın kurulumunu görseldeki şekilde tamamlayınız.
 • Türkçe yama Advanced Warfare Exo Upgrade DLC'si ile uyumludur. Bazı kullanıcılar yamanın kurulumunda aldıkları hatayı Update 3 yaparak çözdüklerini bildirmişlerdir.
 • Advanced Warfare Türkçe yamanın cra*ked versiyonlarda da sorunsuz çalıştığı bildirilmiştir.
 • Setup ile kurduysanız Call of Duty Advanced Warfare Türkçe yamayı oyun yolunda bulabileceğiniz CoD AW TR Kaldır.exe uygulamasından ihtiyaç duymanız halinde kaldırabilirsiniz.
 • Call of Duty Advanced Warfare Türkçe yama kurulumunun ardından, oyuna girip, SEÇENEKLER > SES kategorisi altındaki ALT YAZILAR seçeneğinin etkin olduğundan emin olunuz.
 • Call of Duty Advanced Warfare Türkçe Yama Kurulu Hali: Call of Duty Advanced Warfare Türkçe yamanın kurulumunda herhangi bir sorunla karşılaşırsanız yamanın kurulu halini yukarıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz.
 • İndirdiğiniz Call of Duty Advanced Warfare Türkçe yama kurulu hali dosyalarını zip'ten çıkarınız. Çıkardığınız klasörde bulunan democracy.bik, power.bik dosyaları ile english klasöründeki dosyaları (52 Adet) oyun yolunda mevcut asıllarının üzerine yapıştırarak değiştirilmelerini sağlayınız.
 • Kurulu haldeki Türkçe yama dosyalarını oyun yoluna atarak gerçekleştirdiğimiz için yani setup'lı yapmadığımız için yamayı kaldırmak/uninstall mümkün değildir. Bu yüzden Call of Duty Advanced Warfare Türkçe yamayı kaldırma işlemi ancak daha önce yukarıda tavsiye edilen komple aldığımız yedekteki dosyaların tekrar geri yüklenmesi ile gerçekleştirilebilir.

Herhangi bir sorunuz olursa lütfen yorum kısmından yazınız. Call of Duty Advanced Warfare oyunu ile detaylı bilgilere site içinde arama yaparak erişebilirsiniz. İyi oyunlar.

C:/Program Files (x86)/Steam/steamapps/common/Call of Duty Advanced Warfare/

C:/Program Files (x86)/Call of Duty Advanced Warfare/

D:/Activision/Call of Duty Advanced Warfare/

Call Of Duty Advanced Warfare Turkce Yama

Emeği Geçenler:

PROGRAMLAMA & DOSYA DÜZENLEME:

Tugay Acar

FASTFILE PROGRAMLAMA & DÜZENLEME:

Cevat Taş
Tugay Acar

ZLIB PROGRAMLAMA & DÜZENLEME:

Cevat Taş
Tugay Acar

KURULUM PROGRAMI TASARIMI & PROGRAMLAMA:

Mustafa Kemal Demirci
Çağlar Ovalı

ÇEVİRMENLER:

Tugay Acar
Cem Yünlü
Güney Bıçakçı
Toprak Şimşek
Eser Türkyılmaz

TEST:

Serkan Ayaz
Eser Türkyılmaz

Gönderen: @ufukriyan

Arkadaşlar nette Call of Duty Advanced Warfare Türkçe yaması var ama aranızda deniyen var mı? Bizim sitede bulamadım Advanced Warfare Türkçe yamasını konuyu yanlış yere açtıysam taşıyabilirsiniz.:)

Yoksa admin Call of Duty Advanced Warfare Türkce yamayı deneyerek ekleyebilir mi siteye mümkünse kurulu halini dosyaların 🙂

 
Gönderildi : 18 Mayıs 2020 17:44
Avatar Veteran Soldier
(@ufukriyan)
Gönderiler: 12
Onbaşı
Konu Sahibi
 

kurulu hali dosyasını indirip attım dizine sorunsuz çalıştı oyunda altyazı seceneğini acmayı unutmayın. keşke call of duty infinite war da türkce yama cıkarsalardı.

 
Gönderildi : 27 Mayıs 2020 15:33
Veteran Soldier tarafından oylandı