Call of Duty 2 Sade...
 
Bildirimler
Tümünü temizle

Call of Duty 2 Sadece Multiplayer Türkçe Dublaj Yaması

2 Yazılar
2 Üyeler
0 Beğeniler
6,930 Ziyaretler
Avatar Veteran Soldier
(@xxless)
Gönderiler: 8
Onbaşı
Konu Sahibi
 

Merhaba, Call of Duty 2 multiplayer Türkçe DUBLAJ yaması aşağıdaki linktedir. Oyun içindeki seslendirmelerin Türkçe yapılmış halidir ve sadece multiplayer oynarken duyabilirsiniz.

Videolu anlatımı 1-2 sene önce ben hazırlamıştım, hayırsever biri vidyoyu indirip tekrar yüklemiş 🙂 sağolsun. Videoyu kayıt ederken fps ayarı doğru olmadığından takılıyor gibi kayıt olmuştu 🙂

(Not: Video kaynağından kaldırılmış. Call of Duty 2 Multiplayer Türkçe yamaya ait aşağıdaki diğer videoyu izleyebilirsiniz.)

Call of Duty 2 Multiplayer Türkçe Dublaj İndir: DOWNLOAD

Call of Duty 2 Multiplayer Türkçe Dublaj Yaması

 
Gönderildi : 18 Ağustos 2015 14:15
Konu Etiketleri
Avatar Veteran Soldier
(@administrator)
Gönderiler: 2884
General Admin
 

CoD2 Türkçe dublaj yamasını yükledim teşekkürler. Call of Duty 2 multiplayer oynarken sesli chatten verilen komutları duymak için girdiğim botlu serverde biraz önce çektiğim videoyu da aşağıya ekledim, izleyebilirsiniz arkadaşlar, oldukça zevkli oluyormuş 😀

Call of Duty 2 multiplayer Türkçe dublaj yamasını kurmakta zorluk çekenler için kurulu halini sayfaya ekledim. Manuel kurulum için öncelikle main klasöründe bulunan localized_english_iw05.iwd dosyanızın adını localized_english_iw05-backup.iwd olarak değiştirip yedekleyiniz.

Daha sonra indirdiğiniz .zip arşivinden çıkaracağınız localized_english_iw05.iwd dosyasını main klasörüne atmanız yeterli olacaktır.

C:/Program Files (x86)/Steam/SteamApps/common/Call of Duty 2/main/localized_english_iw05.iwd
D:/Activision/Call of Duty 2/main/localized_english_iw05.iwd

Call of Duty 2 Türkçe yama ve Call of Duty Serisi diğer Türkçe yamalar ile resmi patch'leri CoDPatch kategorisinde bulabilirsiniz.

Call of Duty 2 Multiplayer Türkçe Dublaj Yaması

 
Gönderildi : 18 Ağustos 2015 21:04