Bildirimler
Tümünü temizle

Call of Duty Advanced Warfare Fatal Error Hatası

5 Yazılar
3 Üyeler
1 Beğeniler
7,505 Ziyaretler
Avatar Veteran Soldier
(@gumuskan)
Gönderiler: 2
Er
Konu Sahibi
 

Merhaba arkadaşlar, Call of Duty Advanced Warfare cod*x sürümünü indirdim. Oyunu normal winrar şekilde başta çıkartım kurdum reloaded cra*kını indirdim yükledim yönetici olarak çalıştırdım.

Oyun açıldı problem yok, menüye girdim oyunu başlat dedim, Call of Duty Advanced Warfare zorlık seçeneklerinden kolay, zor, çok zor seçeneklerden kolayı da seçtim.

Açılış videosuna geçti, işte askerler özel savaş elbisesini giyiyor, sonra bir komutan konuşma yapıyor, herkesi görev yerlerine gönderiyor, ondan sonra 10 dk. boyunca alta oyunu başlama süresini dolmasını bekliyorum, 10 dk. sürüyor. Ondan sonra Call of Duty Advanced Warfare fatal error hatası verip kapanıyor.

Bir sürü cra*k indirdim olmadı, en son Call of Duty Advanced Warfare oyununu kaldırdım. Demoon tools ile tekrar kurdum, yine aynı şekli yaptım ve yine aynı yerde fatal eror hatası veriyor. Problem nedir acaba, lütfen yardımcı olur musunuz?

Bilgisayarımın özellikleri baya yüksek kaldırır yani ama Call of Duty Advanced Warfare fatal error hatası veriyor. Sadece fatal error yazıyor başka bir sey yazmıyor. Yardımcı olursanız çok memnun olurum.

Arkadaşlar sorunu tam size söylim oyuna yeni başladğımızda oyunun açılış videsounu izledim hemen açılıyor, 1 dk.da hemen herhangi bir tuşa basak intro videosunu geçebiliyoruz ama ben de geçemiyorum yaklaşık 10 dk. bekliyorum sonra fatal error hatası veriyor.

Codaw Sorun Cozum Onerileri

 
Gönderildi : 2 Ocak 2015 23:25
Avatar Veteran Soldier
(@administrator)
Gönderiler: 2884
General Admin
 

CoDAW'la ilgili hata çözüm önerilerini Call of Duty Advanced Warfare kategorisinde bulabilirsiniz. Aynı kategoride bulunan bağlantıdaki çözüm önerisinin aldığınız hatayı giderebileceğini düşünüyorum.

 
Gönderildi : 2 Ocak 2015 23:48
Avatar Veteran Soldier
(@hakanalper)
Gönderiler: 2
Er
 

Siteye yeni üye oldum. öncelikle herkese merhaba. Benim sıkıntım şu: Oyunu oynarken bilgisayarımda hiçbir sıkıntı olmuyordu.

Bir kaç gün oynadım. Call of Duty Advanced Warfare Escape the sniper bölümünde Gideon'un peşinden helikopter arkamızdayken koşarken bi yere tırmanmak gerekiyor.

Tırmanıyorum dal kırılıyor ve 4'e basmam isteniyor. Basıyorum ve sonuç yok;

Codaw Fatal Error

 
Gönderildi : 4 Mart 2015 12:45
Avatar Veteran Soldier
(@administrator)
Gönderiler: 2884
General Admin
 

CoDAW Fatal Error: ''Direct3DDevice:Present failed: GPU aygıt örneği askıya alınmış. Uygun eylemi belirlemek için GetDeviceRemovedReason komutunu kullanın'' hatası için çözüm önerilerim sırasıyla şunlar;

* Sisteminizin Call of Duty Advanced Warfare Sistem Gereksinimleri'ni karşıladığından emin olunuz.

* Gerekirse oyun ayarlarını azaltarak oynamayı deneyiniz.

* Sistem soğutmasının yeterli olduğundan ve oyun oynarken aşırı ısınmadığından emin olunuz. Speccy Free veya benzeri yazılımlarla sistem donanım ve yazılım bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz.

* Kullandığınız power supply (PSU)'nin sistem güç ihtiyacını karşıladığından emin olunuz.

* Ekran kartı sürücülerini, bozulmuş ya da güncel olmama ihtimaline karşın kaldırıp en son versiyonunu yeniden yükleyiniz.

AMD Ekran Kartı Driver & NVidia Ekran Kartı Driver

* Ekran kartınız NVidia GeForce ise aynı hatanın ele alındığı bağlantıdaki konuyu inceleyiniz. En güncel ekran kartı sürücüleri sorununuzu gidermez ise linkini verdiğim konu içindeki yorumlarda çözüm sağladığı bildirilen ve Call of Duty Advanced Warfare için geçtiğimiz aylarda geliştirilen eski sürüm 344.60 WHQL ekran kartı sürücülerini yükleyiniz.

Call of Duty Advanced Warfare Direct3DDevice:Present failed: The GPU device instance has been suspended. Use GetDeviceRemovedReason to determine the appropriate action.

Codaw Direct3ddevice Present Failed

 
Gönderildi : 4 Mart 2015 16:26
Avatar Veteran Soldier
(@hakanalper)
Gönderiler: 2
Er
 

Hmm. Umarım olur. Yardım için teşekkürler

 
Gönderildi : 4 Mart 2015 18:33
Veteran Soldier tarafından oylandı