Bildirimler
Tümünü temizle

[Sabit] Call of Duty Advanced Warfare Direct3DDevice Present Failed Error

1 Yazılar
1 Üyeler
0 Beğeniler
5,824 Ziyaretler
Avatar Veteran Soldier
(@administrator)
Gönderiler: 2884
General Admin
Konu Sahibi
 

Call of Duty Advanced Warfare Direct3DDevice: Present Failed: (error 0x887a0005) hatası alan oyuncuların, bu hatayı alan oyuncuların yaptıkları geri bildirimlerden derlediğim aşağıdaki çözüm önerilerini uyguladıklarında olumlu bir sonuç alacaklarını düşünüyorum.

* Öncelikle AMD Ekran Kartı Driver ve NVidia Ekran Kartı Driver bağlantılarından ekran kartı markanıza göre driverlarınızı kontrol ediniz ve güncel olduğundan emin olunuz, gerekirse kaldırıp tekrar kurarak deneyiniz.

* Call of Duty Advanced Warfare Siyah Ekran Hatası konusunun 5. maddesinde anlatımını yaptığım şekilde ayarlayarak oyunu fullscreen yerine "windowed (no border)'' şeklinde oynamayı deneyiniz.

* Call of Duty Advanced Warfare Direct3DDevice Present Failed hatası çözümü için bağlantıda da değindiğim gibi Call of Duty Advanced Warfare oyun seçeneklerinden video ayarlarına giriniz ve öncelikle tüm ayarları default'a çekiniz ve mümkün olduğunca düşürünüz.

Ardından özellikle CoDAW gelişmiş video ayarlarındaki Shader Preload ve Shadow ayarlarını ''OFF'' olarak ayarladığınızdan emin olunuz. Call of Duty Advanced Warfare grafik ayarlarını default ayarlara getirmeyi ve Shader Preload ile Shadow ayarlarının nasıl yapıldığını görsellerde anlatmaya çalıştım, oradan da yararlanabilirsiniz. Kolay gelsin.

Call of Duty Advanced Warfare Sistem Gereksinimleri sayfamızda oyuna dair bilgileri ve yüzlerce yorumu inceleyebilirsiniz. CoDAW ile ilgili hataların çözümü, haber, inceleme ve daha fazlasını Call of Duty Advanced Warfare kategorisinde bulabilirsiniz.

Codaw Direct3d Device Present Failed Error

Codaw Optimal Video Ayarlari

Codaw Shader Off Ayarlari

Codaw Shadow Off Ayarlari

 
Gönderildi : 8 Aralık 2014 22:15