Bildirimler
Tümünü temizle

Call of Duty Advanced Warfare Windows Sürüm Uyuşmazlığı SORUNU !!! Yardım Lütfen

 
MylvlDifferent
(@mylvldifferent)
Onbaşı Üye

Call of Duty Advanced Warfare Bu dosyanın sürümü çalıştırdığınız windows sürümü ile uyumlu değil diye hata alıyorum yardımcı olabilecek birisi var mı acaba?

Codaw Windows Versiyon Error

Alıntı
Konu Sahibi Gönderildi : 6 Aralık 2014 01:07
Veteran Soldier
(@administrator)
General Admin

Call of Duty Advanced Warfare yüklediğinizde "Bu dosyanın sürümü çalıştırdığınız Windows sürümüyle uyumlu değil. Bilgisayarınızın sistem bilgilerine bakarak, size programın x86 (32-Bit) veya x64 (64-Bit) sürümlerinden hangisinin gerektiğini belirleyin ve ardından yazılımın yayımcısına başvurun." şeklinde aldığınız hatanın kaynağının işletim sisteminiz olduğunu düşünüyorum.

Call of Duty Advanced Warfare Sistem Gereksinimleri'ne göre oyunu çalıştırabilmek için Windows 7 ve üzeri 64-Bit işletim sistemine sahip olmak gerekiyor maalesef.

Bilgisayarınızda, 32-Bit veya 64-Bit işletim sisteminden hangisine sahip olduğunuzu bağlantıdaki Speccy Free vb. bir yazılımı kullanarak ya da masaüstündeki bilgisayar simgesine sağ tık yapıp özelliklere tıkladığınızda açılan pencereden resimdeki örnekte de olduğu gibi görebilirsiniz.

Aşağıdaki kısa yolu kopyalayıp Windows Explorer'a yazıp enter yaptığınızda açılan penceredeki ''Ayrıntılı performans ve sistem bilgilerini görüntüleyin veya yazdırın'' kısmına tıkladığınızda daha detaylı bilgilere erişebilirsiniz.

Denetim MasasıTüm Denetim Masası ÖğeleriPerformans Bilgileri ve Araçları

Sorunun çözümü için Win 7 veya üzeri 64-Bit işletim sistemi kurmanız gerek. Kurulumdan önce işlemcinizin 64-Bit işletim sistemlerini desteklediğinden emin olunuz. Kolay gelsin, iyi oyunlar.

Call of Duty Advanced Warfare Bu dosyanın sürümü çalıştırdığınız windows sürümü ile uyumlu değil diye hata alıyorum yardımcı olabilecek birisi var mı acaba?

Codaw Windows Surum Uyumsuzlugu

CevapAlıntı
Gönderildi : 6 Aralık 2014 02:35
MylvlDifferent
(@mylvldifferent)
Onbaşı Üye

teşekkür ederim 32 bit benim işletim sistemim yorgunluktan hiç bakmamışım 🙂

CevapAlıntı
Konu Sahibi Gönderildi : 6 Aralık 2014 11:45