Bildirimler
Tümünü temizle

CoD Advanced Warfare Couldn't Connect to Server Because The Data is Incompatible

 
Veteran Soldier
(@administrator)
General Admin

Call of Duty Advanced Warfare couldn't connect to server because the data is incompatible error/hatası alan oyuncular çözüm önerimizi konunun devamında bulabilirler. Aslında hatanın çözümü server'a girmek istediğimizde aldığımız hata mesajının içinde bulunuyor, kısacası mesaj oyun dosyalarınız eksik ya da bozuk bu durumda sunucuya giremezsiniz demeye getiriyor. Peki bunun için ne yapmanız gerekli?

1. Oyunu DVD üzerinden kurduysanız kaldırıp tekrar kurmalı ve ardından oyun update'lerini uygulamalısınız.

2. Steam üzerinden dosya doğrulaması yapmalısınız. Bu işlemi yapmak için Steam uygulaması kütüphanesinden oyunu seçip sağ tık yaparak özelliklere giriniz. Özellikler menüsünde bulunan ''Yerel Dosyalar'' sekmesine geçiniz ve görselde de gösterilen ''Oyun Önbelleğinin Bütünlüğünü Doğrula'' (Verify Intergrity of Game Cache) butonuna basarak eksik veya hatalı oyun dosyalarının düzeltilmesini ya da update gelmişse güncellenen dosyaların indirilerek oyuna entegre edilmesini sağlayınız.

3. Peki CoDAW couldn't connect to server because the data is incompatible hatasını tekrar alırsanız ne olacak. İleri tarihlerde oyuna güncelleme gelmesi halinde bu hatayı alma ihtimaliniz büyük, o nedenle 2. maddede anlatılan steam dosya doğrulama işlemini her hata alışınızda uygulamalısınız.

Call of Duty Advanced Warfare hataları ve oyuna dair ayrıntılı bilgiler için Call of Duty Advanced Warfare kategorisini ziyaret ediniz, iyi oyunlar arkadaşlar.

Cod Aw Couldnt Connect To Server

Alıntı
Konu Sahibi Gönderildi : 1 Aralık 2014 22:02