Bildirimler
Tümünü temizle

The Sims 4 Standard Edition Origin Free Kampanya

2 Yazılar
1 Üyeler
0 Beğeniler
559 Ziyaretler
Avatar Veteran Soldier
(@administrator)
Gönderiler: 2884
General Admin
Konu Sahibi
 

Ortalama 150 TL. değerindeki The Sims 4 Standard Edition oyunu Origin tarafından yapılan kampanya kapsamında ücretsiz ve tam lisanslı olarak dağıtılıyor. 28 Mayıs 2019 Salı gününe kadar devam edecek olan The Sims 4 Standard Edition kampanyasından yararlanabilmek için bağlantıya giriş yapınız ve aşağıdaki ilk görselde gösterdiğim şekilde ''Get it Free'' butonuna basınız. Ayrıca bir işlem yapmanıza gerek kalmadan The Sims 4 oyunu Origin kütüphanenize eklenecektir.

Kampanyaya Origin uygulaması üzerinden katılmak için alt taraftaki görsellerde gösterdiğim şekilde butonlara tıkladım. Ancak şu an için sadece hediye verme seçeneği aktif olsa gerek The Sims 4 oyunu aktifleşmedi. Sanırım geçici bir sorun olmalı.

Bu yüzden şimdilik uygulama üzerinden değil de ilk parağrafta anlattığım şekilde web sayfası bağlantısı üzerinden kampanyaya katılarak The Sims 4 oyununu ücretsiz olarak edinebilirsiniz. 18 Gb. boyutundaki The Sims 4 oyununu dilediğiniz zaman indirebilir ve oynayabilirsiniz.

The Sims 4 Free Kampanya

The Sims 4 Origin Free Kampanya

The Sims 4 Origin Free Kampanya Katılım 2. Adım

 
Gönderildi : 22 Mayıs 2019 01:54
Avatar Veteran Soldier
(@administrator)
Gönderiler: 2884
General Admin
Konu Sahibi
 

EA tarafından yapılan açıklama ile The Sims 4 tüm platformlarda oynaması ücretsiz (F2P) oldu arkadaşlar, bilginize.

Beginning on October 18, 2022, The Sims™ 4 base game will be available to all new players to download for free on PC via EA app or Origin™, Mac® via Origin, Steam®, PlayStation®5, PlayStation®4, Xbox Series X|S and Xbox One systems.

 
Gönderildi : 19 Ekim 2022 21:09