Kaçırılmayacak Stee...
 
Bildirimler
Tümünü temizle

Kaçırılmayacak Steep Bedava Oyun Kampanyası

3 Yazılar
2 Üyeler
0 Beğeniler
772 Ziyaretler
Avatar Veteran Soldier
(@administrator)
Gönderiler: 2884
General Admin
Konu Sahibi
 

104,99 TL. değerindeki aksiyon ve spor oyunu Steep, tam sürüm olarak olarak ücretsiz dağıtılıyor. 16 Mayıs 2019 16:00 ile 22 Mayıs 2019 01:00 tarihleri arasında düzenlenen kampanya kapsamında Steep oyununun tam sürümüne, süresiz olarak sahip olmak için Ubisoft hesabınıza giriş yapınız.

Bağlantıdaki sayfada bulunan ve görselde de gösterdiğim PC butonuna tıkladığınız anda Steep oyunu Ubisoft Connect kütüphanenize eklenecektir.

Bedava Steep oyun kampanyasına Ubisoft Connect uygulaması üzerinden de katılabilirsiniz. Ubisoft Connect uygulamasını açınız ve görselde de görebileceğiniz bannere tıklayarak katılım yönergelerini takip ediniz. 25 Gb. boş alan gereksinimi olan Steep oyunu dilediğiniz zaman indirip oynayabilirsiniz, iyi oyunlar.

Steep Bedava Oyun Kampanyası Steep Oyunu Kütüphaneye Eklendi Steep Oyun Kampanyasına UPlay Üzerinden Katılma

 
Gönderildi : 16 Mayıs 2019 21:10
Avatar Veteran Soldier
(@administrator)
Gönderiler: 2884
General Admin
Konu Sahibi
 

2020 yeni yıl kampanyası. 154 TL. değerindeki 2016 yapımı kayak oyunu Steep Standard Edition yapılan kampanya kapsamında ücretsiz olarak dağıtılıyor. 09.01.2020 Perşembe günü saat 19:00'de bitecek olan kampanyayı kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

Steep Standard Edition oyununa ücretsiz olarak sahip olmak için bağlantıdaki sayfaya giriş yapınız. Daha sonra kampanya sayfasının alt tarafında bulunan ve görselde de görebileceğiniz Standard Edition bölümündeki ''AL'' butonuna tıklayarak ücretsiz siparişinizi tamamlayınız.

Daha sonra bağlantıdan Epic Games Launcher uygulamasını indirip kurunuz. Üyelik bilgilerinizle uygulamaya giriş yaptığınızda Steep Standard Edition oyununu uygulama kütüphanenizde görebilirsiniz. Yaklaşık 25 Gb. boyutundaki Steep Standard Edition oyununu istediğiniz zaman indirip oynayabilirsiniz.

Steep Kayak Oyunu İncelemesi ve Sistem Gereksinimleri yazımız ile ücretsiz oyun kampanyaları ile ilgili haberlerimize bağlantıdaki Oyun Kampanyaları kategorisinden erişebilir ve Facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz, iyi oyunlar.

Kayak Oyunun Steep Bedava Oyun Kampanyası

 
Gönderildi : 2 Ocak 2020 22:00
Avatar Veteran Soldier
(@yankee)
Gönderiler: 12
Onbaşı
 

Grafikler efsane gözüküyor!

 
Gönderildi : 15 Ocak 2020 20:52