Bildirimler
Tümünü temizle

PC Building Simulator: Haftaya Herkese Ücretsiz

Vito Scaletta
(@vito)
Teğmen Üye

The Irregular Corporation tarafından yapımı ve dağıtımı gerçekleştirilen en iyi PC toplama simülasyon yazılımı haftaya herkese ücretsiz olarak dağıtılacak.

07-14 Ekim 2021 tarihleri arasında isteyen herkese bedava olarak dağıtılacak olan PC Building Simulator sayfasına bağlantıdan erişebilirsiniz. Bu tarihler arasında PC Building Simulator yazılımınızı Epic Games kütüphanenize ekleyebilir ve ileride istediğiniz kadar free olarak kullanabilirsiniz.

PC'lerdeki sorunları tanılamayı, tamir etmeyi ve PC toplamayı öğrenirken kendi bilgisayar tamir etme girişimini kur ve geliştir. Gerçek lisanslı parçalar ve kapsamlı donanım ile yazılım simülasyonları ile kendi eksiksiz PC'ni planlayabilir ve hayata getirebilirsin.

Pc Building Simulator

EN İYİ PC TOPLAMA SİMÜLASYONU ÇIKTI

Basit tanılamalardan ve tamirlerden tüm PC severleri kıskandıracak özel siparişlere ve butik üretimlere uzanan kendi PC imparatorluğunu kur.

Gerçek rakiplerle dolu sürekli büyüyen pazarda nihayet en iyi PC'nin hayalini kurmayı bırakıp gerçekten o PC'yi toplayabilir ve 3DMark'ta ne sonuçlar verdiğini görebilirsin!

KENDİ İŞİNİ KUR

PC Building Simulator'daki kariyer modu seni kendi PC toplama ve tamir etme işinin başına yerleştiriyor. Kendi keyifli atölyende sana gelen çeşitli işleri tamamlamak için bildiğin tüm teknik becerileri kullanmalısın.

Müşteriler sana basit yükseltmeler ve tamirlerden eksiksiz bir sistem toplamaya uzanan işler verecek, senin de bunları kâr edecek şekilde tamamlaman gerekecek!

HAYALİNDEKİ PC'Yİ TOPLA

Kasadan başlayarak en sevdiğin parçalarla PC'ni topla ve PC'ni öne çıkaracak en sevdiğin LED ve kablo renkleri ile ona kendi imzanı at. PC'ni soğuk tutmak için çeşitli hava ve sıvı soğutma çözümlerini kullan ya da hatta tamamen özelleştirilebilir sıvı soğutma borularını tercih et!

Ekipmanları hazırladıktan sonra açmaya ve nasıl bir performans gösterdiğini görmeye hazırsın. Sonuçlardan memnun değil misin? Bios ayarlarına gir ve overclock yaparak herhangi bir şeyi bozmadan daha iyi sonuçlar alıp alamayacağını gör!

PC TOPLAMAYI ÖĞREN

Kendi PC'ni toplamak imkânsız bir görev gibi mi geldi?

PC Building Simulator, adım adım parçaların hangi sırayla bir araya getirilmesi gerektiğini gösteren talimatlar ve hangi parçanın ne işleve sahip olduğunu gösteren faydalı bilgiler ile en yeni PC kullanıcılarına makinelerinin nasıl bir araya getirildiğini öğretmeyi hedefliyor.

Minimum Sistem Gereksinimleri:

PC Building Simulator minimum sistem gereksinimleri şöyle;

  • İşletim Sistemi: Windows 7 64-Bit işletim sistemi,
  • İşlemci:Intel Core i5-2500K ya da AMD Athlon X4 740 veya üzeri işlemci,
  • Bellek: 4 Gb. ram miktarı,
  • Ekran Kartı: AMD Radeon R9 285 ya da GeForce GTX 660 veya üzeri en az 2 Gb. bellekli bir ekran kartı,
  • Harddisk: 30 Gb. kullanılabilir alan,
  • DirectX: DX 9.0c

Desteklenen Diller:

  • Seslendirme: İngilizce
  • Metin: İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, İspanyolca (İspanya), Japonca, Brezilya Portekizcesi, Rusça, Basitleştirilmiş Çince, Korece, Lehçe

Partnerler:

Pc Building Simulator Partnerler

Alıntı
Konu Sahibi Gönderildi : 30 Eylül 2021 20:58
Veteran Soldier
(@administrator)
General Admin

Free PC Building Simulator kampanya haberi için teşekkürler. Haftaya kaçırmayız inşallah.

CevapAlıntı
Gönderildi : 30 Eylül 2021 21:40
Vito Scaletta beğenme