Bildirimler
Tümünü temizle

Kampanya: Europa Universalis IV Ücretsiz Oldu

3 Yazılar
2 Üyeler
3 Beğeniler
99 Ziyaretler
Avatar Veteran Soldier
(@vito)
Gönderiler: 470
Yüzbaşı
Konu Sahibi
 

2013 çıkış tarihli 59 TL. değerindeki tarihsel strateji oyunu Europa Universalis IV 30 Eylül - 07 Ekim 2021 tarihleri arasında herkese bedava olarak dağıtılıyor.

07 Ekim 2021'de sona erecek bedava oyun dağıtım kampanyasından Europa Universalis IV oyununa sahip olmak için bağlantıya giriniz ve ücretsiz sipariş aşamalarını tamamlayınız.

Şu an için oynayacak zamanınız olmasa bile oyun kütüphanenize ekleyip daha sonra oynayabilir, 2-6 Gb. boyutundaki Europa Universalis IV İncelemesi ve Sistem Gereksinimleri yazımızı bağlantıda bulabilirsiniz.

Çeşitli oyunlarla ilgili free/bedava oyun kampanya haberlerini Oyun Kampanyaları kategorisinde bulabilirsiniz, iyi oyunlar.

Oyun Hakkında:

Europa Universalis IV, Paradox tarafından yapılmış gerçek zamanlı bir strateji oyunu. Oyunda Avrupa’da yaşanmış din savaşlarından tutun Fransız devriminden, Amerika’nın kolonileştirilmesine kadar birçok tarihi olay mevcut. Bu tarihi olayların hangisinde yer almak tamamen bize kalmış.

İster Osmanlı ile İstanbul’u feth ettikten sonra Anadolu’yu birleştirip Viyana’ya ilerler, istersek de Avrupa’da ufak bir devletle başlayıp yıllar geçtikçe topraklarımızı genişletir, refah seviyemizi yükseltir ve Almanya’yı kurabiliriz.

Desteklenen Diller:

  • Seslendirme: İngilizce
  • Metin: İngilizce, Fransızca, İspanyolca (İspanya), Almanca

Europa Universalis 4 Ucretsiz Kampanya

 
Gönderildi : 24 Eylül 2021 20:33
Veteran Soldier tarafından oylandı
Avatar Veteran Soldier
(@administrator)
Gönderiler: 2884
General Admin
 

Europa Universalis IV bedava oyun kampanyası haberi için teşekkürler, haftaya kaçırmayalım oyunu.

 
Gönderildi : 24 Eylül 2021 22:39
Vito Scaletta tarafından oylandı
Avatar Veteran Soldier
(@administrator)
Gönderiler: 2884
General Admin
 

Yeni bir Europa Universalis IV free kampanyası başladı arkadaşlar. Yukarıdaki bağlantıdan kampanya sayfasına erişebilirsiniz. Son katılım günü 17.08.2023

 
Gönderildi : 10 Ağustos 2023 20:13
Vito Scaletta tarafından oylandı