Bildirimler
Tümünü temizle

Kampanya: Tam Altı Tane Batman Oyunu Ücretsiz

1 Yazılar
1 Üyeler
0 Beğeniler
280 Ziyaretler
Avatar Veteran Soldier
(@administrator)
Gönderiler: 2884
General Admin
Konu Sahibi
 

Yaklaşık değeri 200 TL. olan altı tane Batman oyunu kampanya kapsamında ücretsiz olarak dağıtılıyor. İki ayrı paketten oluşan ve 26 Eylül 2019 tarihinde sona erecek olan kampanyadan ücretsiz ve süresiz olarak sahip olabileceğiniz oyunlar şöyle;

Batman: Arkham Collection:

  • Batman: Arkham Asylum
  • Batman: Arkham City
  • Batman: Arkham Knight

LEGO Batman Trilogy Pack:

  • LEGO Batman: The Videogame
  • LEGO Batman 2: DC Super Heroes
  • LEGO Batman 3: Beyond Gotham

Batman: Arkham Collection ve LEGO Batman Trilogy paketlerinde bulunan 6 adet oyunu ücretsiz olarak almak için bağlantıdaki sayfaya giriniz, üye girişi yapınız. Ardından kampanya sayfalarında bulunan ''AL'' butonlarına tıklayarak ücretsiz sipariş süreçlerini tamamlayınız.

Daha sonra bağlantıdan Epic Games Launcher uygulamasını indirip kurunuz. Üyelik bilgilerinizle uygulamaya giriş yaptığınızda Batman: Arkham Collection ve LEGO Batman Trilogy oyun paketlerini uygulama kütüphanesinde görebilirsiniz. Oyunları dilediğiniz zaman indirip oynayabilirsiniz.

Ücretsiz oyun kampanyaları ile ilgili haberlerimize bağlantıdaki Oyun Kampanyaları kategorisinden, Batman Serisi oyunlar hakkındaki sistem gereksinimleri bilgileri ve inceleme yazılarına bağlantıdan erişebilirsiniz, iyi oyunlar.

Batman: Arkham Collection, LEGO Batman Trilogy Pack Kampanya Batman: Arkham Collection Kampanya LEGO Batman Trilogy Pack Kampanya

 
Gönderildi : 20 Eylül 2019 13:59