Bildirimler
Tümünü temizle

Kampanya: Grand Theft Auto: San Andreas Ücretsiz

1 Yazılar
1 Üyeler
0 Beğeniler
334 Ziyaretler
Avatar Veteran Soldier
(@administrator)
Gönderiler: 2884
General Admin
Konu Sahibi
 

24 TL. değerindeki Grand Theft Auto: San Andreas oyunu kısa bir süreliğine ücretsiz olarak dağıtılıyor. Rockstar Games tarafından yapılan free Grand Theft Auto: San Andreas kampanyasından yararlanmak için bağlantıdaki sayfayı açarak üye olunuz.

Ardından yine aynı sayfadan Rockstar Game Launcher uygulamasını indirip kurunuz. Uygulamayı açıp giriş yaptığınızda Grand Theft Auto: San Andreas oyununu ücretsiz olarak almak için ''Claim Free Game'' butonuna basıp aşağıdaki görsellerde gösterdiğim adımları uygulayınız.

Bu adımları uyguladığınızda Grand Theft Auto: San Andreas'ın oyun kütüphanenize eklendiğini görebilirsiniz. Oyunu istediğiniz zaman indirip oynayabilirsiniz.

Ücretsiz oyun kampanyaları ile ilgili haberlerimize bağlantıdaki Oyun Kampanyaları kategorisinden, GTA Serileri hakkındaki içeriklerimize bağlantıdan erişebilirsiniz, iyi oyunlar.

Grand Theft Auto: San Andreas Free Kampanya Grand Theft Auto: San Andreas Free Kampanya Grand Theft Auto: San Andreas Free Kampanya Grand Theft Auto: San Andreas Free Kampanya Grand Theft Auto: San Andreas Free Kampanya

 
Gönderildi : 18 Eylül 2019 14:18