Bildirimler
Tümünü temizle

Apex Legends: The Client is Not Running The Anti-Cheat Hatası

  

1
Konu Sahibi

Apex Legends oyununu açtığımda ''The client is not running the anti-cheat, or has failed the anti-cheat authentication: Authentication timed out [1/2]'' şeklinde hata alıyorum. Oyunun yükledim kaldırdım ama çözüm bulamadım. Aldığım hatanın ekran görüntüsünü de veriyorum. Yardım edebilir misiniz?

ERROR. The client is not running the anti-cheat. or has failed the anti-cheat authentication: Authentication timed out [1/2]

Apex Legends: The Client is Not Running The Anti-Cheat Hatası

1 Yanıt
1

The Client is Not Running The Anti-Cheat hatasının çözümü yine Apex Legends oyununda alınan Game Security Violation detected. [Lightingservice.exe] ya da Error Code 30005 vb. hatalarının çözümü ile benzer şekilde. Bu ve benzeri Apex Legends Anti-Cheat hataları oyundaki hile önleme yazılımındaki kurulum sorunlarından kaynaklanıyor.

Öncelikle Origin uygulamasından çıkış yapınız ve arkaplanda bağlı hizmetlerinin çalışmadığından emin olunuz. Apex Legends oyununda aldığınız ''The client is not running the anti-cheat. or has failed the anti-cheat authentication: Authentication timed out [1/2]'' hatası çözümü için videoda da gösterildiği şekilde oyun yolundaki EasyAntiCheat klasörüne giriniz ve EasyAntiCheat_Setup.exe dosyasını yönetici!!! olarak çalıştırınız.

C:\Program Files (x86)\Origin Games\Apex\EasyAntiCheat\EasyAntiCheat_Setup.exe

Ardından ''Repair Service'' butonuna bastığınızda EasyAntiCheat yazılımı kaldırılıp otomatik olarak tekrar kurulacaktır. Origin uygulamasına tekrar giriş yaparak oyunu açınız, umarım Apex Legends: The Client is Not Running The Anti-Cheat sorununuz çözülür, kolay gelsin.