Bildirimler
Tümünü temizle

Grand Theft Auto III, Vice City ve San Andreas Oyunları Satıştan Kaldırıldı

  Yorumlar  
Vito Scaletta
(@vito)
Teğmen Üye

Grand Theft Auto III, Grand Theft Auto: Vice City ve Grand Theft Auto: San Andreas oyunları satıştan kaldırıldı. aptal aptal iş yaptılar. 

Soru: Grand Theft Auto III, Grand Theft Auto: Vice City ve Grand Theft Auto: San Andreas'ın dijital sürümlerini neden satılık bulamıyorum?

Cevap: Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition for PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One, Nintendo Switch ve Rockstar Games Launcher'ın 8 Ekim 2021 duyurusu ile önceki sürümler ve paketler bu oyunlar, 11 Ekim 2021 haftasından itibaren konsol ve PC dijital perakendecilerinden kaldırılacaktır.

Bu oyunları daha önce satın alan oyuncular, yine de ilgili satın alma platformlarında bunları indirip oynayabilecekler.

Grand Theft Auto 3 Vice City San Andreas Oyunlari Satistan Kaldirildi

 

Alıntı
Konu Sahibi Gönderildi : 9 Ekim 2021 04:12
Veteran Soldier
(@administrator)
General Admin

Grand Theft Auto III, Grand Theft Auto: Vice City ve Grand Theft Auto: San Andreas oyunlarının remastered versiyonlarını içerecek olan Grand Theft Auto The Trilogy: The Definitive Edition çıkacak diye satışları kaldırıyorlarsa yazık olur gerçekten, eski oyunlar da olsa oldukça seviliyorlar çünkü. Paraya doyunca kendilerince ıvır zıvır oyunlarla uğraşmak istemiyorlar anlaşılan.

Grand Theft Auto The Trilogy: The Definitive Edition remastered çıktığında eski oyunlar da satışta kalırsa satışların önünü keser diye mi düşünüyorlar acaba?

CevapAlıntı
Gönderildi : 9 Ekim 2021 12:21
Vito Scaletta beğenme
Vito Scaletta
(@vito)
Teğmen Üye

Örnek vereyim: Siz 12 yaşındasınız Steam hesabı yeni açtınız. O oyunu bulamadığı için indirmek için korsan sitelere başvuru yapacak indirmek için anlatabiliyor muyum?

Rockstar Games yine zarara giriyor. İlk etapta hata yaptığı için yine korsana teşvik ettiriyor. Boşuna demiyorum, aptal aptal iş yapıyor diye. Korsanla mücadele edelim derken doluya tutuluyorlar.

Yahu kardeşim definitive edition yapacaksınız anlıyorum mafia 2 gibi bedava ver definitive edition işte pintilik yapma! Zaten GTA 5 mp'da saat başı deli para dönüyor. Üstelik oyuna para coin satın alıyorlar. Gözünü doyursun şirket...

CevapAlıntı
Konu Sahibi Gönderildi : 9 Ekim 2021 13:48