DC Universe Online ...
 
Bildirimler
Tümünü temizle

DC Universe Online MMO Oyun Rehberi

1 Yazılar
1 Üyeler
0 Beğeniler
71 Ziyaretler
Avatar Veteran Soldier
(@administrator)
Gönderiler: 2884
General Admin
Konu Sahibi
 

Bugün sizlere Super Hero dövüş oyunu DC Universe Online oyunu hakkında hazırladığım rehberi paylaşacağım arkadaşlar. Öncelikle oyunumuzu biraz tanıyalım, daha sonra DC Universe Online oyunu hakkında bilgileri verelim.

Oynaması ücretsiz bir MMO oyunu olan DC Universe Online, Daybreak Game Company tarafından geliştirilerek 11 Ocak 2011 tarihinde piyasaya çıkmıştır. Oyunu ayrıca Playstation platformunda oynayabileceğiniz gibi 2016 yılında XBox platformuna da gelmiştir.

Dc Universe Online Rehberi

Karakter Oluşturma:

Her MMO’da olduğu gibi DC Universe Online’a da karakter oluşturarak başlıyoruz. Karakteriniz için oluşturacağınız renk ve kıyafet çok da önemli değil çünkü oyun içerisinde kıyafet renklerini istediğiniz zaman değiştirebiliyorsunuz.

Toplayıp kullandığınız item’lar ise üzerinizdeki kıyafeti değiştiriyor. Cinsiyet, vücut şekli, süper gücünüz, hareket kabiliyetiniz ve nick’inizi değiştiremezsiniz. O yüzden karakter oluştururken bunları dikkatli seçmelisiniz.

DC Universe Online'da karakter oluştururken bir diğer dikkat etmeniz gereken şey oynamak istediğiniz rol. Ücretsiz karakterler arasında Fire ve Ice tank role, Sorcery ve Nature healing role, Light, Mental ve Gadgets ise takım savaşlarını kontrol ediyorlar. Bütün bu class’lar ile Dps role oynayabilirsiniz ki zaten level kasarken mutlaka dps oynamalısınız.

DC Universe Online oyununda Questline takip ederken oldukça büyük exp. kazanıyorsunuz. Bu görev zinciri sizi ilk Dungeon’a gönderdiğinde size tavsiyem bir kaç kere o mekanı bitirmeniz.

Sonundaki boss’dan bir kaç tane mavi item düşüyor ve bu karakteriniz için oldukça iyi ve hızlı seviye kasmanıza yarıyor.

PvP Gear:

DC Universe Online'da dikkat etmeniz gereken bir diğer şey ise PvP gear ile PvE yapmamanız. PvP gear’ları size Toughness veriyor ki bu PvE moblarına karşı hiç bir işe yaramıyor.

DC Universe Online'da PVE için ihtiyacınız olan Defense. PvP gear’larınızı şehirdeki vendor’lardan alabilirsiniz. PVE gear’ları ise moblardan düşüyor.

DC Universe Online'da seviye 30 olduğunuzda daha büyük instance’lar açılıyor. Artık dört oyuncu yerine sekiz oyuncuyla giriyorsunuz.

Bu da zaten oyunun oldukça zorlaştığını gösteriyor. Daha iyi item’lar, daha iyi görseller ve her class’ın farklılığı bu instance’larda belli oluyor.

 
Gönderildi : 12 Ekim 2021 14:00