FIFA 18 Ultimate Te...
 
Bildirimler
Tümünü temizle

FIFA 18 Ultimate Team Rehberi: Takım Kimyası Stilleri

1 Yazılar
1 Üyeler
0 Beğeniler
90 Ziyaretler
Avatar Veteran Soldier
(@administrator)
Gönderiler: 2908
General Admin
Konu Sahibi
 

Bu rehberimizde FIFA 18'de takım kimya stili kartlarının neler olduğundan, bu kartları FIFA 18’de nasıl elde edeceğinizden ve ne zaman kullanmanız gerektiğinden bahsedeceğiz.

FIFA 18'de takım kimyasını iyi bir şekilde ayarlayabilmek, FIFA 18 Ultimate Team oyuncuları için bazen zor olabilir. Bu rehberimizde kimya stillerinin detaylarına giriyor ve sizlere her bir noktasını açıklıyoruz.

FIFA serisinin en popüler modu diyebileceğimiz Ultimate Team zaman zaman kafa karıştırıcı bir hal alabiliyor. Bu kafa karıştıran durumu kendiniz için ortadan kaldırmanız oldukça basit. ''FIFA 18 Ultimate Team Takım Kimyası Stilleri'' rehberimizi okumaya devam edin ve anlattıklarımızı uygulamaya çalışın.

FIFA 18 tabii ki yalnızca Ultimate Team modundan ibaret değil. Diğer Ultimate Team rehberlerimize veya tüm FIFA 18 rehberlerine “FIFA 18” kategorisinden ulaşabilir, FIFA 18 Sistem Gereksinimleri yazımızı bağlatıdan inceleyebilirsiniz.

Oyundaki kimya stili kartları ile bir oyuncunun belirli özelliklerini yükseltebiliyorsunuz. Bunun arkasındaki fikir, oyun stilinize göre oyuncularınızı şekillendirmenize dayanıyor. Eğer bunları doğru şekilde kullanmazsanız, bütün takımınızı işe yaramaz hale getirebilirsiniz.

Böyle söylüyoruz, çünkü bir kimya stili kartının etkisi FIFA 18 Ultimate Team modundaki oyuncu kartlarınız üzerinde siz yeni bir kart kullanana kadar kalıcı. Toplamda 24 farklı kimya stili kartı olduğunu da belirtmeden geçmeyelim.

Fifa 18 Ultimate Team Takim Kimyasi Stilleri

Kimya Stili Kartları Nasıl Elde Edilir?

FIFA 18'de kimya stili kartlarını elde etmekte karışık bir durum bulunmuyor. Bütün tek kullanımlık kartlarda olduğu gibi direkt olarak markete giderek satın alabiliyorsunuz.

Kart paketlerinden de kimya stili kartlarını elde etmeniz mümkün. Asıl olay ise bu kartları nasıl kullanacağınızı düşündüğünüzde ortaya çıkıyor.

Kimya Stili Kartları Nasıl Kullanılır?

Bu noktaya geldiğimizde işlerin biraz daha karışık bir hal aldığını fark etmiş olmalısınız. FIFA 18 Ultimate Team’de bir oyuncu üzerinde kullandığınız her bir kimya stili kartının etkisi, o oyuncuya bağlı olarak azalabiliyor.

Oyuncunun bireysel kimyası 10’dan düşük ise, normalden daha az bir etki gözlemleyeceksiniz. Bu durum, 10’dan eksik olan her bir bireysel kimya puanı için kimya stili puanı kartının etkisinin düşmesine neden oluyor.

Bireysel kimya, kimya stili artışlarını etkileyebiliyor...

FIFA 18 kimya stili kartlarını kullanırken en dikkatli olmanız gereken yer de burası. FIFA 18 kimya stili kartınızı kullanacağınız oyuncunun bireysel kimyasının 10’dan yüksek olduğuna veya yaşayacağınız kaybın her şey için değip değmeyeceğine bakmanız gerekiyor.

Eğer oyuncunuzun bireysel kimyası 4 veya aşağısında ise, FIFA 18 kimya stili kartınız bir hiçe dönüşecektir. Yani bireysel kimyası 4’ten aşağıda olan oyuncular üstünde kimya stili kartı kullanmanızın hiçbir anlamı yok.

Eğer buradaki bilgiler dışında aklınıza gelenler varsa lütfen bizlerle paylaşmaktan çekinmeyiniz, iyi oyunlar.

 
Gönderildi : 9 Eylül 2021 15:17
Konu Etiketleri