Bildirimler
Tümünü temizle

CS:GO'nun Geleceği Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

  Yorumlar  
GameMafyoz
(@gamemafyoz)
Onbaşı Üye

Merhaba arkadaşlar. Acaba CS:GO oyunun geleceği hakkında ne düşünüyorsunuz? Şu an oynuyor musunuz? Gelecekte oynamayı düşünüyor musunuz?

Mesela bir zamanlar Point Blank yükseldi ama şu an serverlerde çok az kişi var. Acaba ne zamansa CS:GO da bu durumda olabilir mi? Düşüncelerinizi bölüşürürseniz sevinirim 😉

Cs Go Nun Gelecegi Hakkinda

Alıntı
Konu Sahibi Gönderildi : 1 Kasım 2021 13:36
Veteran Soldier
(@administrator)
General Admin

Counter-Strike: Global Offensive Sistem Gereksinimleri'nin düşük olması en çok oynanan oyunlardan biri olmasının en önemli nedeni bence. Bu da geçmişte olduğu gelecekte de (5-6 yıl) CS:GO'nun en çok oynanan oyunlar arasında olmasını sağlayacaktır.

Fakat oynaması ücretsiz (F2P) kaliteli oyunlar da çıkıyor bir taraftan. Bunlar da CS:GO'nun popülaritesini etkileyecektir yeni jenerasyon oyuncularda.

Diğer önemli engel ise CS:GO'da hilenin çokça yapılıyor olması. Hile yapanlar çoğaldıkça oyundan soğumalar artacak ve mevcut kemikleşmiş oyuncu kitlesi de oynamayı bırakmaya başlayacaktır.

CoD serisinin bazı oyunlarında da benzer durum yaşandı. Call of Duty 2 ve Call of Duty 4 multiplayer oyunları da aslında oldukça iyi oyunlardı ama hem punkbuster hile önleme yazılım desteğinin sonlanması hem de zaten hile yapma eğiliminin fazla olması nedeniyle neredeyse sonlandılar, CS:GO'nun %1'i kadar bile oyuncusu kalmadı maalesef.

CevapAlıntı
Gönderildi : 1 Kasım 2021 14:06
GameMafyoz beğenme
GameMafyoz
(@gamemafyoz)
Onbaşı Üye

@administrator Umarım hile sorunu hall olunur ve eski oyuncular geri gelir... 

CevapAlıntı
Konu Sahibi Gönderildi : 2 Kasım 2021 16:52