Bildirimler
Tümünü temizle

[Sabit] Call of Duty 4 Singleplayer Crack (v.1.7) İndir

1 Yazılar
1 Üyeler
0 Beğeniler
4,441 Ziyaretler
Avatar Veteran Soldier
(@administrator)
Gönderiler: 2884
General Admin
Konu Sahibi
 

Call of Duty 4 v.1.7 crack indirme bağlantısını sayfamızda bulabilirsiniz. Kurulumu için indirdiğiniz .zip arşivindeki CoD4 No-DVD crack (v.1.7) dosya içeriğini masa üstüne çıkarınız.

Çıkan iw3sp.exe dosyasını kopyalayıp aşağıda örnek dosya yollarını görebileceğiniz oyun yoluna atınız ve çıkan onay kutusundaki ''Kopyala ve Değiştir'' seçeneğini uygulayarak iw3sp.exe'yi değiştiriniz, böylece crack yapma işleminiz tamamlanmış olacak ve oyunu DVD takarak oynama zorunluluğundan kurtulmuş olacaksınız.

Eğer daha önceden oluşturulmuş bir kısa yol mevcut değilse ve her oynamak istediğinizde klasörün içerisine girmek istemiyorsanız değiştirdiğiniz iw3sp.exe'ye sağ tık yaparak masa üstüne kısa yol oluştur deyiniz ve kısa yolun adını isteğinize bağlı olarak Call of Duty 4 Modern Warfare Singleplayer şeklinde değiştiriniz.

Call of Duty 4 Modern Warfare Oyun Versiyonunu Nasıl Öğrenebilirim?

Önemli Not: Call of Duty 4 Modern Warfare'ı crack yapmadan önce oyun versiyonunuzun v.1.7 olduğundan emin olunuz. Kaç numaralı versiyona sahip olduğunuzu öğrenmek için CoD4 singleplayer ana menüsünde versiyon bilgisi bulunmadığından multiplayeri açınız ve sağ alt tarafa bakınız. 1.7 yazmıyorsa aşağıda bağlantıları bulunan Call of Duty 4 resmi yamalarını yapınız.

Call of Duty 4 Modern Warfare resmi patchler ile Call of Duty Serileri'ne ait official patch ve Türkçe yamaları CoDPatch kategorisinden indirebilirsiniz.

C:/Program Files (x86)/Steam/SteamApps/common/Call of Duty 4/iw3sp.exe
D:/Activision/Call of Duty 4/iw3sp.exe

Call of Duty 4 Crack v.1.7 No-CD/DVD: DOWNLOAD

Call of Duty 4 Patch v.1.6

Call of Duty 4 Patch v.1.7

Singleplayer oynadıktan sonra oyunu online oynamak isterseniz Call of Duty 4 Modern Warfare Multiplayer Oynamak başlıklı yazımızı da inceleyiniz.

Call of Duty 4 hakkında detaylı bilgiler, multiplayer oynama rehberi, punkbuster ve çeşitli hata çözümleri vb. bilgileri bağlatıda bulabilirsiniz.

Geçmekte zorlandığınız Call of Duty 4 singleplayer bölümleri olursa CoD4 save game dosyası ile CoD serisine ait diğer savegame dosyalarını CoDSaveGame kategorisinde bulabilirsiniz.

Cod4 Crack

 
Gönderildi : 25 Ağustos 2015 22:37