Bildirimler
Tümünü temizle

Call of Duty Modern Warfare Connection Failed Error

CoDMaster
(@the-vet)
Uzman Çavuş Üye

Yeni Call of Duty Modern Warfare oyununda Connection Failed, unable to access online services hatası alıyorum. Görselde de gösterdiğim ''Connection Failed'' sorununun çözümü için önerisi olan arkadaşlar yazabilir mi?Call of Duty Modern Warfare Connection Failed Error

Alıntı
Konu Sahibi Gönderildi : 3 Kasım 2019 13:01
Veteran Soldier
(@administrator)
General Admin

Öncelikle bağlantıdaki Online Services sayfasından yeni Call of Duty Modern Warfare (2019) oyun sunucularının ''All platforms ONLINE'' şeklinde aktif olduğunu kontrol ediniz.

* Sisteminizde internet bağlantısı kullanan tüm uygulamaları ve web sayfalarını kapatınız, online müzik dinleme ya da video izleme faaliyetleri yapmayarak internetinizin tamamını oyunun kullanmasını sağlayınız.

* Kablosuz bağlantı kullanıyorsanız sisteminizi kablo ile internete bağlayınız, kablosuz (wi-fi) internet bağlantınızı diğer kullanıcılarla paylaşmayınız.

* Call of Duty Modern Warfare sunucuları ''All platforms ONLINE'' şeklinde aktif görünmesine rağmen hala Call of Duty Modern Warfare Connection Failed hatası almaya devam ediyorsanız modeminizi 30-60 sn. süreyle kapatıp tekrar başlatınız. Gerekirse sisteminizi yeniden başlatıp bağlanmayı deneyiniz.

Call of Duty Modern Warfare Connection Failed hatasını almaya devam ederseniz bağlantıdaki destek sayfasında bahsedilen önerileri uygulayınız, iyi oyunlar.

Call Of Duty Modern Warfare Connection Failed Error

Gönderen: @the-vet

Yeni Call of Duty Modern Warfare oyununda Connection Failed, unable to access online services hatası alıyorum. Görselde de gösterdiğim ''Connection Failed'' sorununun çözümü için önerisi olan arkadaşlar yazabilir mi?

CevapAlıntı
Gönderildi : 18 Mart 2020 22:33
Sertan Engin
(@sertanengin)
Onbaşı Üye

Bu hata Tüm Platformlarda Mevcut. Hatta bu hata yüzünden Seviyemiz bile 1 oluyor ama düzeliyor. PS/Xbox gibi Platformlar bu hatayı Sunucuya giremedikleri için alıyolar 2 3 kere denedikten sonra alıyor ama PC'ciler için biraz problem. Bazı yerlerde okuduğum yorumlara göre ekran kartınızı güncelleyin şeklinde yorumlar gördüm özellikle RTX kullanıcıları için yazılan yorumlardan.

Ama genel bildiğim PC ciler daha fazla hata alıyor. PS/Xbox gibi platformları sunucuya almıyor ama sonradan alıyor.

CevapAlıntı
Gönderildi : 18 Mart 2020 23:58