Metal Gear Rising R...
 
Bildirimler
Tümünü temizle

Metal Gear Rising Revengeance Save Game

1 Gönderi
1 Üye
0 Beğeni
348 Ziyaret
8a04c3fef6dbbf489696785873e69f25?s=110&d=monsterid&r=g
(@administrator)
Gönderiler: 2930
General Admin
Konu Sahibi
 

Geçmekte zorlanıyor ya da takılıyorsanız tüm görev ve hedeflerin %100 tamamlandığı Metal Gear Rising Revengeance oyununa ait save game dosyasını aşağıdan indirebilirsiniz.

DOWNLOAD

Kurulum:

Metal Gear Rising: Revengeance %100 bitirilmiş save dosyası kurulumu için aşağıdaki adımları takip ediniz. Save dosyasının nerede olduğunu kurulum detaylarından inceleyebilirsiniz.

  • Öncelikle %100 bitirilmiş Metal Gear Rising Revengeance save game dosyasını bağlantıdan indiriniz,
  • Ardından Metal Gear Rising Revengeance save dosyalarını zip'ten çıkarınız,
  • Çıkardığınız save dosyalarını aşağıda dosya konumunu görebileceğiniz ..\Documents klasöründe bulunan Metal Gear Rising (MGR) klasörüne atıyoruz ve çıkan soruya üzerine yazdır diyoruz.
C:\Users\UserName\Documents

Savegame dosyasında tüm görevler, hedefler tamamlanmıştır, eksik bir şey yoktur. Ayrıca aşağıdaki videoda Metal Gear Rising Revengeance oyununda bulunan tüm data storage konumlarını görebilirsiniz. Umarım işinize yarar, iyi oyunlar.

Tüm oyunlara ait Save Game dosyalarını bağlantıdaki kategoride bulabilirsiniz. Oynadığınız oyunlardan sitede olmayanlara ait save dosyalarını bu yazıdaki formata bağlı kalarak sitemizde başlık açıp paylaşırsanız ya da mevcut save game dosyalarımızdan daha fazla kazanıma sahip save dosyalarınız varsa konu başlıklarının altından ekleyebilirseniz çok memnun oluruz, teşekkürler.

Metal Gear Rising Revengeance Save Game Dosyası

 
Gönderildi : 29 Ekim 2019 19:03
Konu Etiketleri
Oyun.News
Logo