⭐ Assassin’s Creed ...
 
Bildirimler
Tümünü temizle

⭐ Assassin’s Creed IV Black Flag Save Game

1 Yazılar
1 Üyeler
0 Beğeniler
925 Ziyaretler
Avatar Veteran Soldier
(@administrator)
Gönderiler: 2908
General Admin
Konu Sahibi
 

%100'ü tamamlanmış Assassin’s Creed IV Black Flag save dosyalarını aşağıdaki bağlantıda bulabilirsiniz. İndireceğiniz save dosyaları arasında 6 farklı save dosyası bulunmakta olup bunların tamamlanma durumları %22, %31, %44, %55, %84 ve %100 şeklindedir.

Bu sayede save dosyanız silindiyse veya bir şekilde kaybettiyseniz kaldığınız bölümden devam etmeniz mümkün. Ayrıca %100 save dosyası da bulunmaktadır. İyi oyunlar!

DOWNLOAD

Kurulum:

  • Assassin’s Creed IV Black Flag save game dosyasını bağlantıdan indiriniz,
  • İndirdiğiniz save game dosyasını zip'ten çıkarıp aşağıda görebileceğiniz Assassin’s Creed IV Black Flag dosya konumuna kopyalayınız,
  • Assassin’s Creed IV Black Flag save game dosyasını kopyalama sırasında çıkan uyarı penceresindeki seçenekler arasından ''Hedefteki dosyayı değiştir'' şeklinde seçiniz, işlem tamamdır,
  • Assassin’s Creed IV Black Flag oyununu save yapmada bir sorun yaşarsanız oyunu yönetici olarak çalıştırma da dahil diğer çözüm önerilerini aşağıdaki videodan inceleyebilirsiniz.
C:/ProgramData/Orbit/442
C:/Program Files (x86)/Assassins Creed IV Black Flag/save3dmgames

Tüm oyunlara ait Save Game dosyalarını bağlantıdaki kategoride bulabilirsiniz. Oynadığınız oyunlardan sitede olmayanlara ait save dosyalarını bu yazıdaki formata bağlı kalarak sitemizde başlık açıp paylaşırsanız ya da mevcut save game dosyalarımızdan daha fazla kazanıma sahip save dosyalarınız varsa konu başlıklarının altından ekleyebilirseniz çok memnun oluruz, teşekkürler.

Assassin’s Creed 4 Black Flag Save Game

 
Gönderildi : 30 Ekim 2019 02:08