Bildirimler
Tümünü temizle

[Sabit] Black Ops 3 Old Drivers Hatası

2 Yazılar
1 Üyeler
0 Beğeniler
4,829 Ziyaretler
Avatar Veteran Soldier
(@administrator)
Gönderiler: 2884
General Admin
Konu Sahibi
 

Black Ops 3 kurduktan sonra ilk açtığınızda ''Old Drivers Error'' hatası alırsanız olası başka hatalar almanızı engellemek maksadıyla çıkan hata mesajındaki Evet butonuna tıklayınız. Evet butonuna tıklamanızla birlikte oyun sizi bağlantıya yönlendirecek ve ekran kartı driverlarını güncellemenizi isteyecektir. Ekran kartı markasına göre aşağıda bulunan size uygun bağlantıya giriniz ve driverların güncel sürümlerini indirerek kurunuz.

İşletim sistemi ve ekran kartınızın model numarasına göre driver setup'ını manuel bularak download edebileceğiniz gibi ''Automatically Detect and Install Your Driver'' seçeneği ile küçük bir yazılımı bilgisayarınıza kurarak otomatik bir şekilde driver sürümünüzü bulabilir ve kurabilirsiniz.

AMD Drivers

NVidia Drivers

Ekran kartı sürücülerini güncellemenize rağmen aynı hata devam ediyorsa sürücüleri kaldırıp yeniden kurmak çözüm sağlayabilir. Bunu yapmak için Proğram Kaldır bölümüne giriniz, buradan ekran kartı yazılım ve sürücülerini kaldırabilirsiniz.

Driver kaldırma ve tekrar yükleme işlemlerinin her birinde sisteminizi yeniden başlatınız. Black Ops 3 old drivers sorunu devam ederse bağlantıda da bulabileceğiniz Driver Uninstaller benzeri özel driver kaldırma/temizleme yazılımları kullanınız ve tekrar yükleyiniz.

Display Driver Uninstaller: DOWNLOAD

Black Ops 3 hakkında detaylı bilgiler, haber ve incelemeler ile hata çözümlerini bağlantıdaki kategoride bulabilirsiniz.

Your video card drivers are out date, please go to the manufacturer's website to download and install newer ones or the game may not run correctly. Would you like more information on how to update your drivers?

Question: I received an error message saying that my video card drivers are out of date. How can I update my drivers?

Answer: One of the first things you should do when a game is having problems is ensuring that your computer's drivers and operating system are up to date. Out-of-date drivers and operating systems can lead to several issues that affecting a game's performance.

A few things to note:

* Even new computers can have out-of-date drivers and operating systems because updates are released routinely.
* Some games and programs might run fine on a system with old drivers, but outdated drivers can still create technical issues with specific games or programs.

Bo3 Old Drivers Error

 
Gönderildi : 30 Ağustos 2015 00:16
Avatar Veteran Soldier
(@administrator)
Gönderiler: 2884
General Admin
Konu Sahibi
 

Black Ops 3'ün iki gün önce çıkmasıyla birlikte yaşanan performans sorunlarını gidermek amacıyla AMD Catalyst 15.11 Beta yayımlandı arkadaşlar.

Beta driverlardan sonra yeni sürüm çıkana kadar bağlantılardaki driverları kurabilirsiniz.

Call of Duty : Black Ops III  - includes quality and performance optimizations.

AMD Catalyst 15.11 Beta Driver 32/64 Bit: DOWNLOAD

Günceleme (14.01.2016): Daha yeni ve kapsamlı güncellemeler çıktığından AMD driver'larını AMD Radeon Software bağlantısından da indirebilirsiniz.

 
Gönderildi : 9 Kasım 2015 00:51