Bildirimler
Tümünü temizle

Black Ops 3 Multiplayer Oynama İle İlgili Ayrıntılı Bilgiler

13 Yazılar
1 Üyeler
0 Beğeniler
15.9 K Ziyaretler
Avatar Veteran Soldier
(@administrator)
Gönderiler: 2884
General Admin
Konu Sahibi
 

Call of Duty serisinde CoD5'ten bu yana ara verilen ve olması için adeta dilimizde tüy bitiren beta uygulamasına Black Ops 3 ile tekrar başlanacak. Call of Duty Advanced Warfare'da yaşanan ve aylar süren optimizasyon çalışmalarının aksine daha oyun çıkmadan olası sorunları minimuma indireceğini tahmin ettiğimiz Black Ops 3 multiplayer beta uygulaması; XBox One, PlayStation 4 ve PC platformlarında ve maalesef sadece ön sipariş ile oyunu satın alanlara açılacak.

Peki, Black Ops 3 multiplayer beta'ya nasıl katılabilirsiniz? Katılım şöyle; BO3 oyununu ön sipariş ile satın alırken size verilecek olan 13 haneli beta kodunuzu siteye login olduktan sonra Black Ops 3 Multiplayer Join Beta sayfasındaki kutucuğa giriniz, oyun platformunuz ile Türkiye için Europe seçeneğini işaretleyerek kaydınızı yaptırınız ve henüz ne kadar süre öncesinden başlayacağı belli olmayan uygulamanın açılmasını bekleyiniz, katılacaklara şimdiden iyi oyunlar diliyoruz.

Umudumuz ön sipariş ile almayan/alamayanlara da BO3 beta'nın açılması ya da en azından bir veya iki campaign bölümünün singleplayer demo şeklinde çıkarılması yönünde. @Activision duy sesimizi. Black Ops 3 ile ilgili detayları bağlantıda bulabilirsiniz.

Bo3 Multiplayer Beta 1

Bo3 Multiplayer Beta 2

Bo3 Multiplayer Beta 3

Bo3 Multiplayer Beta 4

 
Gönderildi : 27 Nisan 2015 14:26
Konu Etiketleri
Avatar Veteran Soldier
(@administrator)
Gönderiler: 2884
General Admin
Konu Sahibi
 

Bugün sizlere Black Ops 3 multiplayer betaya nasıl kayıt olunacağını ve beta code'larını nasıl etkinleştireceğinizi anlatmaya çalışacağım arkadaşlar. Daha önceki yazımızda da belirttiğimiz gibi BO3 beta key'e sahip olabilmek için oyunu ön sipariş yoluyla satın almanız ve BO3 betaya katılabilmek için ayrıca etkinleştirme işlemi yapmanız gerekiyor. Oyunu satın aldığınız siteden size satış sırasında ya da e-posta yoluyla verilecek Black Ops 3 beta kodunuzu etkinleştirmek için sırasıyla aşağıdaki resimlerde de görebileceğiniz işlemleri gerçekleştiriniz.

* Call of Duty resmi sitesinden üyelik alarak login olunuz.

* Ardından Black Ops 3 Beta Kayıt sayfasına girerek ''Redeem Code'' butonuna tıklayınız.

* Açılan sayfadaki ''Enter 13 Digit Code Here'' kutucuğuna Black Ops 3 Beta Code'unuzu yazınız, ''Select Your Console'' kısmından kullandığınız XBOX LIVE, PLAYSTATION, PC account/oyun platformunuzu ve son olarak ''Select Region'' kısmından da Europe'yi seçiniz ve Redeem butonuna tıklayınız.

* Tüm bu işlemleri doğru bir şekilde yaptıysanız Black Ops 3 multiplayer beta uygulamasına katılabilirsiniz.

Şu an için olmasa da ben yine de henüz tarihi açıklanmayan beta başlangıcı ile oyunun çıkış tarihi arasındaki bir bölümde kısa süreli de olsa BO3 betanın free olarak da açılabileceğini tahmin ediyorum. BO3 beta başladığında ya da önemli bir gelişme olduğunda buradan duyurmaya çalışacağım. ''Black Ops 3 Beta'' başlangıcından haberdar olanların konu altından bildirmelerini ve betaya katılan oyuncu arkadaşların konuya katılımlarını bekleriz, teşekkürler.

Call of Duty Black Ops 3 ile haberleri, detaylı bilgileri, minimum sistem gereksinimlerini ve daha fazlasını bağlantıdaki kategoride bulabilirsiniz.

Bo3 Beta Kayit Olmak 1

Bo3 Beta Kayit Olmak 2

Bo3 Beta Kayit Olmak 3

 
Gönderildi : 29 Nisan 2015 17:40
Avatar Veteran Soldier
(@administrator)
Gönderiler: 2884
General Admin
Konu Sahibi
 

Daha önce duyurusunu yaptığımız ve nasıl kayıt olunacağına değindiğimiz Black Ops 3 multiplayer beta için özellikle Türkiye'de bulunan BO3 beta oyuncularını bir araya getirmek, beta içerisinde de olması beklenen arkadaşlarla birlikte oynama özelliğini kullanabilmek, birbirimizi oyuna davet ve friendlist'e ekleyebilmek, Black Ops 3 multiplayer beta gameplay deneyimlerimizi, ekran görüntü ve videolarımızı paylaşmak amacıyla ''Black Ops 3 Beta Türkiye Oyuncu Grubu'' kurmanın uygun olacağını ve multiplayer betanın açılması ile birlikte sitemizin iyi bir buluşma noktası olacağını düşünüyoruz arkadaşlar.

Black Ops 3 Beta oyuncusu arkadaşların birbirlerini eklemeleri için BO3 Beta ID'leri ile oyun platformlarını bu başlık altından belirtip kendilerinden kısaca bahsetmelerini rica ederiz. Black Ops 3 beta gameplay deneyimleriniz ile ilgili anlatım, inceleme, ekran görüntü ve videolarınız için ayrı konu başlığı açınız. Teşekkürler, iyi betalar.

Kimim		: (Kısaca kendinizden bahsediniz.)
BO3 BETA ID/Nick: (Diğer oyuncuların sizi arkadaş olarak oyuna eklemeleri için gerekli bilgiyi yazınız.)
Oyun Platformu : (Hangi oyun platformu ile BO3 multiplayer betaya katıldığınızı yazınız.)

Bo3 Beta Tr Grubu

 
Gönderildi : 30 Nisan 2015 00:21
Avatar Veteran Soldier
(@administrator)
Gönderiler: 2884
General Admin
Konu Sahibi
 

Hem beta sürecinde hem de sonrasında Black Ops 3 oyuncuları olarak bir araya gelmek amacıyla Steam üzerinde Black Ops 3 Türkiye Oyuncu Grubu oluşturdum arkadaşlar. Yukarıdaki formu doldurmanızı ve steam grubumuza katılımlarınızı rica ederiz.

 
Gönderildi : 4 Mayıs 2015 00:30
Avatar Veteran Soldier
(@administrator)
Gönderiler: 2884
General Admin
Konu Sahibi
 

PS4 için Black Ops 3 multiplayer beta başlangıç tarihi Treyarch tarafından 19.08.2015 olarak açıklandı arkadaşlar. Detaylar daha sonra gelecek, bilginize.

Bo3 Beta Ps4 Basliyor

 
Gönderildi : 10 Temmuz 2015 21:36
Avatar Veteran Soldier
(@administrator)
Gönderiler: 2884
General Admin
Konu Sahibi
 

PC için Black Ops 3 multiplayer beta'nın 26 Ağustos 2015 tarihinde başlayacağı bildirildi arkadaşlar. BO3 multiplayer beta tanıtım videosunu aşağıda, Call of Duty Black Ops 3 oyunu ve multiplayer beta hakkında detaylı bilgileri bağlantıdaki kategoride bulabilirsiniz.

https://www.callofduty.com/blackops3
Call of Duty: Black Ops 3 Multiplayer Beta Arrives August 19 on PS4 and August 26 on Xbox One and PC. Actual platform availability and launch date(s) subject to change. Limited time only, while beta codes last, at participating retailers. Internet connection required.

Bo3 Beta Pc Baslama Tarihi

 
Gönderildi : 15 Ağustos 2015 16:41
Avatar Veteran Soldier
(@administrator)
Gönderiler: 2884
General Admin
Konu Sahibi
 

Black Ops 3 henüz yayınlanmadı ama hilesi şimdiden çıktı bile. Halihazırda multiplayer beta ile deneme safhasında olan oyunda BO3 aimbot hilesini de deniyorlar anlaşılan. Videodaki BO3 hilesini incelediğimiz kadarıyla hile yapan oyuncunun wallhack kullanmadığı anlaşılıyor, henüz test aşamasında galiba. Ama ''Bir şey yapmana gerek yok, sadece tetiğe bas, silahın otomatiğe bağlayıp rakiplerini kafadan vursun'' hilesi yani Black Ops 3 aimbot hilesini ne zaman buldunuz da oynuyorsunuz akıl sır ermiyor, belki de hile satışı yapan firmalar test yapıyordu 😀 😀

Black Ops 3 Hile

Black Ops 3 Cheat

 
Gönderildi : 22 Ağustos 2015 06:30
Avatar Veteran Soldier
(@administrator)
Gönderiler: 2884
General Admin
Konu Sahibi
 

Yanlış duymadınız arkadaşlar, Black Ops 3 multiplayer beta tüm PS4 kullanıcıları için beta key olmadan free olarak oynanabilecek, yani betaya katılabilmek için ön sipariş yoluyla oyunu satın almanıza gerek yok. Bir kaç saat önce Treyarch tarafından yapılan açıklama ile 19.08.2015 tarihinde başlayan PS4 BO3 multiplayer beta sürecine isteyen tüm PS4 sahipleri katılabilecek. Elinizi çabuk tutun, PS4 için Black Ops 3 multiplayer beta 24.08.2015 tarihinde sonlanıyor. Umarız PS4 beta bittikten sonra başlayacak olan BO3 PC beta için beklediğimiz iyi haber gelir. Call of Duty Black Ops 3 ve multiplayer beta ile ilgili ayrıntı ve haberleri, detaylı oyun bilgilerini, Black Ops 3 sistem gereksinimlerini bağlantıdaki kategoride bulabilirsiniz.

Bo3 Multi Beta Ps4 Free

 
Gönderildi : 23 Ağustos 2015 03:48
Avatar Veteran Soldier
(@administrator)
Gönderiler: 2884
General Admin
Konu Sahibi
 

Black Ops 3 PS4 multiplayer beta sona erdi arkadaşlar. PC için BO3 beta'nın başlamasına ise sayılı saatler kaldı, heyecan dorukta 😀

 
Gönderildi : 25 Ağustos 2015 20:30
Avatar Veteran Soldier
(@administrator)
Gönderiler: 2884
General Admin
Konu Sahibi
 

Black Ops 3'ü steam üzerinden alan ve hala kendilerine beta key içeren e-posta gelmediği için heyecan yapan PC oyuncularının boşuna telaşa kapılmalarına gerek yok arkadaşlar. Steam'den oyunu satın alanların multiplayer betaya katılımları otomatik olarak gerçekleşek, bilginize.

Güncelleme: BO3 betaya katıldık arkadaşlar, çektiğim videoları konu başına ve bu mesajıma ekliyorum, iyi seyirler. Kanalımıza abone olmayı unutmayın 🙂

 
Gönderildi : 25 Ağustos 2015 23:12
Avatar Veteran Soldier
(@administrator)
Gönderiler: 2884
General Admin
Konu Sahibi
 

Evet arkadaşlar, Black Ops 3 multiplayer beta'dan PC için iyi haberler gelmeye başladı. Bugün başlayan BO3 betaya daha önceden Black Ops 2, Call of Duty Ghosts ve Call of Duty Advanced Warfare oyunlarına Steam üzerinden sahip olan oyuncuların da oyunu ön sipariş yoluyla almadan ya da beta key'e sahip olmadan free olarak katılabilecekleri açıklandı.

Biraz önce aldığım ekran görüntülerinde de görebileceğiniz gibi bende Black Ops 2 mevcut idi, aldığım haber üzerine Steam uygulamasını açıp baktığımda Black Ops 3 Betanın indirmeye hazır olduğunu gördüm ve indirmeye başladım. İndirme bitip betaya girdiğimde oyun hakkındaki deneyimlerimi sizlere sunmaya çalışacağım. Ayrıca Black Ops 3 betanın önümüzdeki günlerde herkese açılacağını düşünüyorum, böyle bir haber alabilirsem sizlere duyurmaya çalışacağım, bizi takip etmeye devam ediniz.

Black Ops 3 ile ilgili tüm detaylı bilgileri, haber ve incelemeleri, hata çözümlerini bağlantıdaki kategoride bulabilirsiniz.

PC only: If you own Black Ops 2, Ghosts, or Advanced Warfare on Steam, you get access to BO3Beta

Bo3 Pc Beta Free

Bo3 Beta Indiriliyor

 
Gönderildi : 27 Ağustos 2015 00:23
Avatar Veteran Soldier
(@administrator)
Gönderiler: 2884
General Admin
Konu Sahibi
 

Ve Black Ops 3 PC için free multiplayer beta'dan aldığım ilk görüntüler. Oyunu geçtiğimiz saatlerde kurup kısa bir süre oynadım arkadaşalar. Grafik ayarlarını yüksek olarak ayarlayınca sıcakların da etkisiyle biraz kasınca normal ayarlara çektim. Oyun oldukça hoşuma gitti. Henüz oyunun grafik, ses, hareket tuşları, class ve perkler vb. ayarlarını tam olarak yapmadım. Önümüzde kalan dört gün boyunca BO3 betanın tadını çıkarıcaz iyice 😀 Aşağıya Black Ops 3 beleş betadan aldığım ve özel olarak hazırladığım BO3 beta logo ve çerçeveli ekran görüntülerini ekledim. Fırsat bulabilirsem videolarını da ekleyeceğim.

Bo3 Mp Beta Gameplay 1

Bo3 Mp Beta Gameplay 2

Bo3 Mp Beta Gameplay 3

Bo3 Mp Beta Gameplay 4

Bo3 Mp Beta Gameplay 5

Bo3 Mp Beta Gameplay 6

 
Gönderildi : 27 Ağustos 2015 03:57
Avatar Veteran Soldier
(@administrator)
Gönderiler: 2884
General Admin
Konu Sahibi
 

Black Ops 3 PC için free beta'da son saatler arkadaşlar. Biz de beta fırsatını kaçırmadık ve oyun hakkında az da olsa deneyim kazandık ve diğer yandan da oyunun optimizasyonu için yapımcılarına hizmet etmiş olduk. BO3 beta gameplay ilk videomuz aşağıda, devamını ise kanalımızda bulabilirsiniz.

 
Gönderildi : 31 Ağustos 2015 01:51