Bildirimler
Tümünü temizle

Black Ops 2 En iyi Class Setupları

 
Battal
(@battal)
Er Üye

Açtığım bu konuda size Call of Duty: Black Ops 2 multiplayer oyununda kendimin sıkça kullandığı ve size de kullanmanızı tavsiye ettiğim classlarımı göstereceğim.

Bu Black Ops 2 classları düşük leveldeki oyuncular için kullanıma açık olmayabilir.

1-) SCAR-H ve AN-94 Normal Stil:

Gördüğünüz üzere, ikisinde de aynı şeyler mevcut. Bu iki silah için zaten genelde bu tip classlar tercih ediliyor. Black Ops 2 oyununda özellikle SCAR-H classına çokça denk gelebilirsiniz.

Black Ops 2 Class Setup Scar

Black Ops 2 Class Setup An94

2-) MK 48 Normal Stil:

MK 48 güçlü olduğu kadar ağır bir silahtır. Bunun için Lightweight perki, Quickdraw, Stock ve bana nişangahı kötü gözüktüğü için Reflex Sight kullandım. Siz isterseniz herhangi bir sight kullanmayıp yerine Perk 3 Greed ve Tactical Mask alabilirsiniz.

Black Ops 2 Class Setup Mk 48

3-) FAL OSW Normal Stil:

FAL OSW tartışmasız Black Ops 2 oyununun en güçlü AR'lerinden biri ve düşük seviyelerde kullanıma açılabiliyor. Bu silah için de yine AR'ler için her zaman aldığımız Stock eklentisi ve nişangahının kötü gözüktüğünü düşündüğüm için MMS aldım.

MMS'i açması zor olduğu için Yerine Red Dot Sight veya silahın kendi nişangahını rahat kullanabiliyorsanız Suppressor veya Quickdraw eklentilerini alabilirsiniz.

Select Fire'ı tavsiye etmiyorum çünkü Tam Otomatik modda silahın tepmesi bariz bir şekilde artış gösteriyor. Silah zaten Single Fire modunda bile çok güçlü.

Black Ops 2 Class Setup Fal Osw

4-) SWAT-556 Hardcore Stili:

Burst atış moduna sahip olan SWAT-556, Black Ops 2 Hardcore oyun modlarında çok iyi işler çıkarabiliyor. FAL OSW classından farklı olarak, bu class'ın Black Ops 2 Hardcore oyun modlarına uygun olması için, Perk 1'e Flak Jacket yerine Hardline alındı.

Ben yine MMS tecih ettim, siz dürbün yerine başka bir eklenti kullanabilirsiniz ama Black Ops 2 hardcore oyun moduna uygun olması için susturucu ve FAL OSW classında bahsettiğim gibi Select Fire kullanmanızı tavsiye etmiyorum.

Black Ops 2 Class Setup Hc Swat

5-) MP7 Hardcore Stili:

SMG'ler genelde hızlı silahlar olduğu için Stock veya Quickdraw gibi eklentiler kullanmanıza gerek kalmadığı gibi Perk 3'te de Dexterity kullanmanıza gerek de kalmaz.

Siz isterseniz Perk 1 veya Perk 3'teki Extreme Conditioning yerine silahınıza eklenti takabilirsiniz.

Black Ops 2 Class Setup Hc Mp7

Benden bu kadar. Çok olmasa da 6 tane sık kullandığım Black Ops 2 classımı sizlerle paylaştığım için mutluluk duyuyorum. İyi oyunlar.

Alıntı
Konu Sahibi Gönderildi : 25 Haziran 2019 12:18
Veteran Soldier
(@administrator)
General Admin

Black Ops 2 en iyi class ayarları ile ilgili paylaşımınız için teşekkürler, güzel bir çalışma olmuş. Verdiğiniz bağlantılar sistem tarafından otomatik silinmiş kusura bakmayın. Verdiğiniz linkleri aynı sırayla tekrar yazabilirseniz içeriğe ekleyelim.

CevapAlıntı
Gönderildi : 25 Haziran 2019 20:07
Battal
(@battal)
Er Üye

@administrator

aylar sonra ekledim 😛

CevapAlıntı
Konu Sahibi Gönderildi : 16 Ocak 2020 14:03
Veteran Soldier
(@administrator)
General Admin

En iyi Black Ops 2 class setupları paylaşımınız için çok teşekkürler.

Gönderen: @battal

aylar sonra ekledim 😛

 

CevapAlıntı
Gönderildi : 16 Ocak 2020 15:39
Yankee
(@yankee)
Onbaşı Üye

Eline sağlık Battal. Black Ops 2'nin "Muzzle Flash"ini çok seviyorum. Yani şu ateş edince çıkan kıvılcıma deniyor. Grafiksel anlamda da kendine özgü bir yapısı var. 

CevapAlıntı
Gönderildi : 18 Ocak 2020 23:51