Bildirimler
Tümünü temizle

[Sabit] CoD Advanced Warfare Couldn't Write a File The Hard Drive is Probably Full Error

1 Yazılar
1 Üyeler
0 Beğeniler
13 K Ziyaretler
Avatar Veteran Soldier
(@administrator)
Gönderiler: 2884
General Admin
Konu Sahibi
 

Call of Duty Advanced Warfare couldn't write a file the hard drive is probably full error hatası, işletim sisteminizin yetkisiz kullanımların neden olabileceği güvenlik zaafiyetlerini engellemek amacıyla oyununuzu bloke etmesinden kaynaklanmaktadır. Bu sorunu aşmak için oyunu yönetici olarak çalıştırmalısınız. Bu işlemi aşağıda anlatıldığı şekilde uygularsanız oyuna her girmek istediğinizde tekrarlamazsınız.

CoDAW couldn't write a file the hard drive is probably full error hatası çözümü için oyunun kısa yoluna ya da örneklerdeki yollarda ya da Kısayol/Sağ Tık/Kısayol/Dosya Konumunu Aç'tan bulunabilecek dosya yollarındaki s1_sp64_ship.exe sağ klik yapınız, özellikleri açınız, resimde de gösterdiğim uyumluluk sekmesine girerek ''Bu proğramı yönetici olarak çalıştır'' hizasındaki tik'i işaretleyiniz. Ardından ''Tüm kullanıcıların ayarlarını değiştir''e basarak ''Tüm kullanıcılar için uyumluluk'' penceresindeki ''Bu proğramı yönetici olarak çalıştır'' yazısının yanındaki tik'i de işaretleyerek uygula, tamamdır deyiniz ve özellikleri kapatıp, oyuna giriniz. İyi oyunlar.

Call of Duty Advanced Warfare hakkında detaylı bilgileri Call of Duty Advanced Warfare Sistem Gereksinimleri ve Call of Duty Advanced Warfare bağlantılarında bulabilirsiniz.

C:Program Files (x86)SteamSteamAppscommonCall of Duty Advanced Warfares1_sp64_ship.exe
D:My GamesCall of Duty Advanced Warfares1_sp64_ship.exe

Codaw Couldnt Write A File The Hard Drive Is Probably Full Error

 
Gönderildi : 11 Kasım 2014 16:08