Bildirimler
Tümünü temizle

Call of Duty Advanced Warfare Menu Content Not Available Hatası

2 Yazılar
2 Üyeler
0 Beğeniler
7,988 Ziyaretler
Avatar Veteran Soldier
(@codmod61)
Gönderiler: 1
Er
Konu Sahibi
 

Call of Duty Advanced Warfare menu content not available oyunu yönetici ile çalıştırınca bu sorunla karşılaşıyorum. Kısa sürede dönerseniz sevinirim. 😀

Codaw Menu Content Not Available Hatasi

 
Gönderildi : 23 Mart 2015 23:56
Avatar Veteran Soldier
(@administrator)
Gönderiler: 2908
General Admin
 

Call of Duty Advanced Warfare menu content not available hatasının bir benzeri ile Call of Duty Ghosts Menu Content Not Available Hatası'nda da karşılaşmıştık. Alıntıda da bahsettiğim gibi menu content not available hatasının iki kaynağının olduğunu düşünüyorum. Biri dil ayarlarının yapılandırılmamış olması ya da dil dosyalarındaki eksiklik veya bozukluklar, diğeri ise oyun dosyalarının genelindeki bozukluklar. Bunları gidermek için aşağıdaki çözüm önerilerini uygularsanız Call of Duty Advanced Warfare menu content not available hatasının giderilebileceğini düşünüyorum.

* Steam uygulamasının kütüphane bölümündeki Call of Duty Advanced Warfare üzerine sağ klik yapın ve özellikler menüsünü açarak dil tabındaki English dil seçeğinin işaretli olduğunu kontrol ediniz, değilse İngilizceyi seçiniz.

* Daha sonra Steam uygulamasından ''Yerel Dosyalar (Local Files)'' sekmesine giriniz ve ''Oyun Önbelleğinin Bütünlüğünü Doğrula (Verify integrity of game cache)'' işlemini yapınız. Dosya doğrulama/güncelleme tamamlanınca oyuna sorunsuz bir şekilde girebilmeniz gerekir.

* Call of Duty Advanced Warfare steam üzerinde kurulu değilse başta dil dosyaları olmak üzere tüm dosyaların hatasız kurulduğundan emin olunuz.

Codaw Menu Content Not Available Hatasi

Call of Duty Advanced Warfare menu content not available oyunu yönetici ile çalıştırınca bu sorunla karşılaşıyorum. Kısa sürede dönerseniz sevinirim.

Call of Duty Ghosts MENU_CONTENT_NOT_AVAILABLE hatasının iki önemli nedeni var, bunlardan biri oyunun önbellek dosyalarındaki hatalar, diğeri ise önbellek dosyalarındaki hataya kaynaklı eden Call of Duty Ghosts oyunu için dil seçimi. Call of Duty Ghosts Menu Content Not Available hatası çözümü için aşağıdaki işlemleri uygularsanız umarım sorununuz çözülür.

* Yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olarak steam uygulamasını açın ve login olun.

* Steam uygulamasının kütüphane bölümündeki Call of Duty Ghosts üzerine sağ klik yapın ve özellikler menüsünü açarak dil tabındaki English dil seçeğinin işaretli olduğunu kontrol edin, değilse İngilizceyi seçin.

* Daha sonra Yerel Dosyalar (Local Files) tabına girin ve Oyun Önbelleğinin Bütünlüğünü Doğrula (Verify integrity of game cache) işlemini yapın, güncelleme tamamlanınca oyuna sorunsuz bir şekilde girmeniz gerekir, iyi oyunlar.

Call Of Duty Ghosts Menu Content Not Available Hatasi Language

Call Of Duty Ghosts Menu Content Not Available Hatasi Cache

 
Gönderildi : 24 Mart 2015 00:58