Bildirimler
Tümünü temizle

[Çözüldü] Call of Duty World War II Standart mı Deluxe Edition mı Almalıyım?

3 Yazılar
2 Üyeler
0 Beğeniler
2,888 Ziyaretler
Avatar Veteran Soldier
(@yusuf-curuttu)
Gönderiler: 1
Er
Konu Sahibi
 

Merhaba. Size bir konu hakkında danışmak istiyorum. WW2'yi almayı düşünüyorum. Fakat standart ile digital deluxe arasında gidiyorum.

Sizce normal oyunu aldığımda çok bir şey kaybeder miyim yoksa zamanla indirim olacağından -her sene yeni oyun çıktığı için- ilerleyen zamanda gerekli olursa season pass mi almalıyım?

Ww2 Std Edition Vs Deluxe Edition

 
Gönderildi : 12 Ekim 2017 06:39
Avatar Veteran Soldier
(@administrator)
Gönderiler: 2884
General Admin
 

Multiplayer oynayacaksanız 140 TL. fark olsa da Call of Duty: WWII - Digital Deluxe de dahil olmak üzere daha sonra çıkabilecek DLC paketlerini de almak lazım diyeceğim ama Season Pass şu an için sadece Carentan Bonus haritasını içerdiği için multiplayer oynamada pek kaybınız olacağını düşünmüyorum.

Yani bir kaç tane ek harita içerseydi oynamada sıkıntı çıkarırdı ve bağlanabileceğiniz lobby miktarı azalırdı. Digital Deluxe ile gelen diğer bonus içeriklerin (Weapon unlock, 1100 puan, Division Pack ve Nazi Zombie Camo) ise pek bir kıymeti yok bence.

Fakat Season Pass için aşağıya alıntıladığım resmi sitesince yapılan açıklamada Season Pass'in 2018'de teslim edileceğinden, henüz tamamlanmadığından bahsediyor ve anladığım kadarıyla yeni haritalar gelecek demek istiyor herhalde.

Ayrıca Deluxe Edition içeriğindeki Season Pass'in $50 değerinde olduğu, 2018'de tamamlanıp ayrı olarak satıldığında ise $60 fiyattan satılacağı söyleniyor.

* Season Pass purchasers receive 2018 Call of Duty®: WWII Season Pass content. Season Pass content is not final, is subject to change, and may not include all downloadable content available for the game. Season Pass content may not be available in all countries, and pricing and release dates may vary by platform.

Season Pass content should be downloaded from the in-game store only; do not purchase separately, or you will be charged again. Season Pass content may be sold separately. Game required, sold separately.

* Offer valid for Call of Duty: WWII Digital Standard Edition and Digital Deluxe Edition. Call of Duty: Points (CP) will be accessible in Call of Duty: WWII once CP are made available in the game. Platform and region availability may vary and are subject to change.

* Based on a suggested retail price of $50 for the Season Pass, and a total suggested retail price of $60 for 2018 Season Pass content sold separately.

* At participating retailers. Weapon unlock and 2XP usable in multiplayer only. 2XP limited to 4 hours of gameplay.

Aslında Season Pass daha önceki oyunlarda olduğu gibi oyun ilk çıktığında ayrı satılsaydı ve fiyatı ayrı olarak belli olsaydı daha iyi olurdu. Fakat ileride mutlaka ayrı satılır diye de düşünüyorum.

Sonuç olarak durumu değerlendirecek olursam şu an için Call of Duty World War II Digital Standard Edition almak daha mantıklı geliyor.

Merhaba. Size bir konu hakkında danışmak istiyorum. WW2'yi almayı düşünüyorum. Fakat standart ile digital deluxe arasında gidiyorum. Sizce normal oyunu aldığımda çok bir şey kaybeder miyim yoksa zamanla indirim olacağından -her sene yeni oyun çıktığı için- ilerleyen zamanda gerekli olursa season pass mi almalıyım?

Ww2 Std Edition Vs Deluxe Edition

 
Gönderildi : 12 Ekim 2017 17:45
Avatar Veteran Soldier
(@administrator)
Gönderiler: 2884
General Admin
 

Bu hafta yapılan indirim kampanyasından ''Call of Duty World War II Digital Deluxe Edition'' sürümünü satın aldım arkadaşlar. Steam kütüphanemden aldığım WW2 oyununa ait ekran görüntüsünde World War 2 Digital Deluxe Edition ile birlikte gelen DLC bilgilerini de görebilirsiniz.

Görseldeki DLC'lerin görünmeyen üst kısmında; 1100 Call of Duty Points, Carentan Map, Divisions Pack, MP Upgrade paket/DLC'leri de mevcut. World War II Digital Deluxe Edition satın almak isteyen ancak detayları hakkında soru sormak isteyen oyuncular buradan yazarlarsa bilgi vermeye çalışayım. Call of Duty World War II Digital Deluxe Edition Steam Ekran Görüntüsü

 
Gönderildi : 29 Mart 2019 21:36