Bildirimler
Tümünü temizle

[Sabit] Call of Duty 5 Crack v.1.7 No-DVD İndir

2 Yazılar
2 Üyeler
0 Beğeniler
5,066 Ziyaretler
Avatar Veteran Soldier
(@administrator)
Gönderiler: 2908
General Admin
Konu Sahibi
 

Call of Duty 5 World at War singleplayer'ı DVD takmadan oynayabilmeniz için gerekli crack v.1.7 No-CD/DVD dosyasını bağlantıdan indirebilirsiniz. İndirdiğiniz CoD5 crack dosyasını zipten çıkardıktan sonra oyunun kurulu olduğu yere kopyalayınız ve çıkan soruya evet diyerek eski CoDWaW.exe ile değişmesini sağlayınız. Daha sonra CoDWaW.exe'ye sağ tıklayarak masa üstüne kısa yol oluşturunuz. Artık bu kısa yolu kullanarak Call of Duty 5 World at War singleplayer'a DVD takmadan ya da sanal sürücüye ISO dosyasını göstermeden girebilirsiniz.

C:Program Files (x86)/Steam/SteamApps/common/Call of Duty World at War
D:Activision/Call of Duty World at War

Call of Duty 5 World at War crack yapmadan önce oyununuza aşağıda bağlantılarını bulabileceğiniz resmi/official patchleri yapmanız gerekmektedir, aksi halde crack çalışmayacaktır. Call of Duty 5 World at War ile ilgili detaylı bilgileri bağlantıdaki kategoride bulabilirsiniz, iyi oyunlar.

Call of Duty 5 World at War v.1.2 Patch

Call of Duty 5 World at War v.1.4 Patch

Call of Duty 5 World at War v.1.5 Patch

Call of Duty 5 World at War v.1.6 Patch

Call of Duty 5 World at War v.1.7 Patch

Call of Duty 5 Crack v.1.7: DOWNLOAD

Geçmekte zorlandığınız Call of Duty 5 singleplayer bölümleri olursa CoD5 save game dosyası ile CoD serisine ait diğer savegame dosyalarını CoDSaveGame kategorisinde bulabilirsiniz.

Cod5 Crack

 
Gönderildi : 25 Ağustos 2015 15:58
Avatar Veteran Soldier
(@nazif03)
Gönderiler: 21
Çavuş
 

hocam cok tesekkurler hersey icin cok faydali bir siten var tüm baglantilari bulabiliyoruz cod 4 bitti 5 e basladım tum herseyi sorunsun bir sekilde yaptim

 
Gönderildi : 11 Nisan 2017 04:16