Bildirimler
Tümünü temizle

Call of Duty 2 ve United Offensive Haritaları Hangi Klöserlere Atılır?

2 Yazılar
2 Üyeler
0 Beğeniler
5,072 Ziyaretler
Avatar Veteran Soldier
(@jaxiecorvus)
Gönderiler: 1
Er
Konu Sahibi
 

arkadaşlar ben daha önce sadece cod2 oynadığımda netten bulduğum dosyaları ilgili kolasörlere atarak oynadığımı hatırlıyorum..

O zaman ne yaptığımı tam hatırlamıyorum ama haritaları klasöre atma işinin bu kadar uğraştırmadığını hatırlıyorum.. hem cod2 hem de uo ek paketi için haritaların hangi klasöre atılacağını söylerseniz sevinirim.

Cod2 Map Mp Downtown

 
Gönderildi : 23 Şubat 2015 18:21
Avatar Veteran Soldier
(@administrator)
Gönderiler: 2908
General Admin
 

Call of Duty 2, CoD(1) ve CoDUO oyunlarını kurduktan sonra CoDPatch kategorisinde bulunan resmi yamaları uygulayınız. Bu yamalar oyunların çıkış tarihinden sonra tespit edilen hataları giderdiği gibi sonradan ilave edilen resmi haritaları da içeriyor. CoDUO oyunu için Call of Duty United Offensive Map Pack'i de kurmanız gerekli.

Bu resmi harita paketi ile mp_uo_hurtgen, mp_uo_dawnville, mp_uo_harbor vb. bağlantıdaki konuda detayları açıklanan haritalar gelecektir. Ayrıca eski oyun kurulumlarınızdan yedeklediğiniz ve multiplayer sunuculara girdiğinizde bilgisayarınıza indirilen haritalar var ise;

* Call of Duty 2 haritalarını main klasörüne,

* Call of Duty United Offensive haritalarını uo klasörüne,

* Call of Duty(1) haritalarını main klasörü içerisine atınız.

Call of Duty Serileri hakkında detaylı bilgiler ve haritalar ile ilgili görselleri CoDMaps kategorilerinde bulabilirsiniz.

arkadaşlar ben daha önce sadece cod2 oynadığımda netten bulduğum dosyaları ilgili kolasörlere atarak oynadığımı hatırlıyorum.. o zaman ne yaptığımı tam hatırlamıyorum ama haritaları klasöre atma işinin bu kadar uğraştırmadığını hatırlıyorum.. hem cod2 hem de uo ek paketi için haritaların hangi klasöre atılacağını söylerseniz sevinirim.

 
Gönderildi : 23 Şubat 2015 19:06