Bildirimler
Tümünü temizle

Kampanya: while True: learn() Oyunu Herkese Ücretsiz

1 Yazılar
1 Üyeler
1 Beğeniler
71 Ziyaretler
Avatar Veteran Soldier
(@vito)
Gönderiler: 494
Yüzbaşı
Konu Sahibi
 

21 TL. değerindeki while True: learn() oyunu isteyen herkese ücretsiz olarak dağıtılıyor. 02-09 Aralık 2021 tarihleri arasında yapılan kampanyadan yararlanmak için bağlantıya giriş yapınız ve ''YÜKLE'' butonuna basarak sipariş aşamalarını tamamlayınız.

Siparişi tamamladığınızda while True: learn() oyunu Epic Games kütüphanenize eklenecektir. 500 Mb. boyutundaki Simülasyon Oyunu while True: learn()'ü dilediğiniz zaman indirip oynayabilirsiniz.

while True: learn() Minimum Sistem Gereksinimleri:

while True: learn() minimum sistem gereksinimleri şöyle;

 • İşletim Sistemi: Windows 7 veya üzeri işletim sistemi,
 • İşlemci: En az 2.0 GHz. çekirdek hızına sahip veya üzeri işlemci,
 • Bellek: 2 Gb. ram miktarı,
 • Ekran Kartı: DirectX 9 destekli herhangi bir ekran kartı,
 • Harddisk: 500 Mb. kullanılabilir boş alan,
 • DirectX: DX 9.

Desteklenen Diller:

 • Seslendirme: İngilizce
 • Metin: Rusça, İngilizce, Almanca, Macarca, Korece, Yunanca, Brezilya Portekizcesi, Portekizce, Geleneksel Çince, Basitleştirilmiş Çince, Lehçe, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca (İspanya), Çekçe, Japonca, İspanyolca (Latin Amerika), Türkçe, Vietnamca

while True: learn() Oyunu Hakkında:

Sinir ağları üreten bir makine öğrenimi uzmanısın ama görünüşe bakılırsa kedin bu konuda senden daha iyi. Artık bulmacaları çözerek kedi dilini insan diline çeviren bir sistem kurmalısın.

Büyük bir servet kazan, aşırı havalı kedi kıyafetleri satın al ve makine öğreniminin gerçekten nasıl işlediğini öğren!

while True: learn() makine öğrenimi, sinir ağları, büyük veri ve yapay zekâ gibi karmaşık konular hakkında bir bulmaca/simülasyon oyunu. Ama ön önemli amacı da kedini anlamaya çalışmak.

Bu oyunda, kedisinin insan dilini konuşamasa da kodlama konusunda çok iyi olduğunu kazara keşfeden bir kod yazarı olarak oynayacaksın.

Bu kod yazarının (yani senin), kedilerden insanlara bir konuşma tanıma sistemi kurabilmek için makine öğrenimi hakkında her şeyi öğrenip görsel programlamayı kullanması gerekiyor.

While True Learn Ucretsiz Kampanya

Makine öğreniminin gerçek hayatta nasıl çalıştığını öğren!

Oyun, komik Uzman Sistemlerinden geleceği tahmin edebilen Tekrarlanan Sinir Ağlarına kadar gerçek hayattaki makine öğrenimi teknolojilerini biraz baz alıyor.

Ayrıca bulmaca tarzında bir oyun olduğu için kodlama deneyimi gerekmiyor!

Veri biliminde uzmanlaş!

Nesneleri fareyle ekranda sürükle! Çizgilerle birbirine bağla! Dene. Yanıl. Optimize et. Tekrar dene. Ardından "Release" düğmesine bas ve o güzel verilerin ekrandaki hoş akışını izle.

Bir makine öğrenimi uzmanının macera dolu hayatını keşfet!

Yenilikçi bir teknolojiyi tasarlamak; zaman, tecrübe ve para gerektirir. Bu nedenle serbest çalışacak ve bunun beraberinde getirdiği heyecanı tadacaksın.

E-postalar alacak, sözleşmeler imzalayacaksın! Karanlık bir odada günlerce tek kelime etmeden oturacak, sadece forumlar üzerinden sosyalleşeceksin! Yani tam bir veri bilimci olacaksın!

Kodlama gerçek oluyor!

Görevler, makine öğrenimiyle çözülen gerçek sorunlara dayanıyor. Buna sürücüsüz bir otomobil yapmak da dâhil (onu yönlendiren kedin olacak).

Programlamada ne kadar iyi olduğunu gerçekten görmek istiyorsan yeni bir girişim şirketinin teknoloji sorumlusu olarak becerilerini ve planlarını bu piyasanın acımasız kurallarına karşı test edebilirsin!

Ya büyük servetler kazanacak, müdürlerine resti çekecek ve teknoloji konusunda büyük bir lider olacaksın ya da her şeyini kaybedip İK biriminin kapısına geri döneceksin. Ama denemekten zarar gelmedi, değil mi?

Ekipmanlarını geliştirerek hayatını kolaylaştır!

Düzenli bir nakit akışı sağladığında performansını geliştirebilmek için çok iyi donanımlar satın alabileceksin. Tabii donanımdan fazlası da var!

Yeni bir cep telefonu, yeni bir koleksiyon figürü, kedin için şık kıyafetler, hatta kendine bir aloe vera bitkisi bile alabilirsin!

İlginç bir bilgi:

Makine öğrenimi uzmanlarının yaptığı iş bu. Artık (parası hariç) sen de bu işi yapabileceksin! Başka kimse böylesine tuhaf bir dala el atmadığı için while True: learn(), veri bilimi uzmanı olma konusundaki en iyi oyun!

Oyunu Mutlaka Oynaması Gerekenler:

 • Makine öğrenimi ve ilgili teknolojilerin nasıl çalıştığını öğrenmek isteyenler,
 • Çocukların mantıksal düşünme, programlama ve teknolojilerle eğlenerek ve zorlanmadan tanışmasını isteyen ebeveynler ve öğretmenler,
 • Bir yandan eğlenirken bir yandan da zihinlerini meşgul tutup farklı şekillerde çalıştırmayı seven oyuncular,
 • Sorun çözme becerilerini geliştirirken yoğun keyif almak ve başarı duygusunu tatmak isteyen oyuncular,
 • Zeki kedileri sevenler.
 
Gönderildi : 2 Aralık 2021 18:42
Veteran Soldier tarafından oylandı