Bildirimler
Tümünü temizle

345 TL. Değerindeki Total War: WARHAMMER Ücretsiz Oldu

1 Yazılar
1 Üyeler
0 Beğeniler
53 Ziyaretler
Avatar Veteran Soldier
(@administrator)
Gönderiler: 2884
General Admin
Konu Sahibi
 

345 TL. değerindeki strateji oyunu Total War: WARHAMMER ücretsiz oldu. 01-07 Nisan 2022 tarihleri arasındaki free oyun kampanyasından yararlanmak için bağlantıdaki sayfaya üyelik bilgilerinizle giriş yapınız ve ''YÜKLE'' butonuna basarak free sipariş aşamalarını tamamlayınız.

Siparişi tamamladığınızda Total War: WARHAMMER oyunu Epic Games kütüphanenize eklenecektir. 35 Gb. boyutundaki Total War: WARHAMMER'ı oynamak istediğiniz zaman indirip sınırsızca oynayabilirsiniz.

Çeşitli oyunlarla ilgili free/bedava oyun kampanya haberlerini Oyun Kampanyaları kategorisinde bulabilir, üyelik girişi yapıp ilgili kategorideki ''Yeni konulara abone ol'' seçeneğini işaretleyerek e-posta ile free oyun kampanyalarından haberdar olabilir, ayrıca sosyal medya hesaplarımızı da takip edebilirsiniz.

Strateji Oyunları ile Total War Serisi ile ilgili detaylı bilgileri bağlantılarda bulabilirsiniz, iyi oyunlar.

Özellikler:

Eleştirmenlerin beğenisini toplayan Total War: WARHAMMER, Warhammer Fantezi Muharebeleri dünyasındaki tur bazlı epik imparatorluk seferini devasa ve çarpıcı gerçek zamanlı muharebelerle birleştiriyor.

Yeni çağın şafağında yüzlerce saatlik oynanış sizi bekliyor. Total War: WARHAMMER efsanevi kahramanların, devasa canavarların, uçan yaratıkların, büyü gücü fırtınalarının ve kabus gibi savaşçıların dünyasına hayat veriyor.

İmparatorluğun yiğit insanları, intikamcı Cüceler, cani Vampir Kontlar ve Yeşilderili Kabilelerinin zalim Orkları ve Goblinleri olarak seferlere çıkın. Her Irk kendine has karakterleri, sefer mekanikleri, savaş meydanı birimleri ve oynanış tarzıyla diğerinden tamamen farklıdır.

Total War Warhammer Ucretsiz Kampanya

Total War: WARHAMMER Sistem Gereksinimleri:

Total War: WARHAMMER minimum sistem gereksinimleri şöyle;

  • İşletim Sistemi: Windows 7 veya üzeri 64-Bit işletim sistemi,
  • İşlemci: Intel Core 2 Duo 3.0 Ghz. ya da emsali AMD veya üzeri işlemci,
  • Bellek: 4 Gb. ram miktarı,
  • Ekran Kartı: Intel HD 4000 ya da AMD Radeon HD 5770 ya da NVidia GeForce GTS 450 veya üzeri en az 1 Gb. bellekli bir ekran kartı,
  • Kaç Gb.: 35 Gb. kullanılabilir boş disk alanı,
  • DirectX: DX 11
  • Notlar: Epic Games hesabı gerektirir.

Desteklenen Diller:

  • Seslendirme: İngilizce,
  • Metin: Türkçe, Chinese, Czech, French, German, Italian, Korean, Polish, Portuguese, Russian, Spanish.

 
Gönderildi : 1 Nisan 2022 18:39