Bildirimler
Tümünü temizle

Kampanya: The Spectrum Retreat 1 Temmuz'da Herkese Bedava

Vito Scaletta
(@vito)
Teğmen Üye

13 Temmuz 2018 tarihinde çıkış yapan 22.00 TL. değerindeki The Spectrum Retreat 01-08 Temmuz 2021 tarihleri arasında herkese bedava olarak dağıtılıyor.

Macera, bulmaca oyun türündeki The Spectrum Retreat'e sahip olmak için bağlantıdaki kampanya sayfasına belirtilen tarihler arasında giriniz ve ''Yükle'' butonuna tıklayarak sipariş aşamalarını tamamlayınız.

Bu işlemden sonra The Spectrum Retreat oyun kütüphanenize eklenecektir. 8 Gb. boyutundaki The Spectrum Retreat oyununu dilediğiniz zaman kurup oynayabilirsiniz.

Oyun Hakkında:

The Spectrum Retreat, yakın gelecekte geçen mücadele dolu birinci şahıs bulmaca oyunudur. Dış dünyadan huzurlu ve bir o kadar da sarsıcı bir sığınak olan The Penrose otelinde uyanıyorsun. Değerli bir misafir olarak varlığın The Penrose'un koridorlarına ve misafir odalarına işlemiş durumda.

Çarpıcı art deco akımını yansıtan oteli keşfettikçe hem The Penrose'un sırları hem de mevcut ziyaretindeki belirsizlikler ortaya çıkmaya başlayacak. Gerçeği ortaya çıkarma isteğin, renk kodlu bulmacalar, akıl almaz fizik görevleri ve asıl niyetini belli etme korkusuyla engelleniyor.

The Spectrum Retreat Ucretsiz Kampanya

Alıntı
Konu Sahibi Gönderildi : 24 Haziran 2021 18:37
Veteran Soldier
(@administrator)
General Admin

The Spectrum Retreat kampanya haberi için teşekkürler, haftaya kütüphaneye eklerim.

CevapAlıntı
Gönderildi : 25 Haziran 2021 00:44