Bildirimler
Tümünü temizle

Slime Rancher Oyunu Tam Sürüm Free Kampanya

1 Yazılar
1 Üyeler
0 Beğeniler
635 Ziyaretler
Avatar Veteran Soldier
(@administrator)
Gönderiler: 2909
General Admin
Konu Sahibi
 

Oldukça zevkli ve sevimli bir oynanışa sahip Slime Rancher oyunu ücretsiz olarak dağıtılıyor. 31 TL. değerindeki oyuna kampanya kapsamında bedava sahip olmak için aşağıda detaylarını görseller ile de belirttiğim aşamaları uygulamanız yeterli.

* Bağlantıdaki kayıt sayfasından Epicgames'e üye olunuz. Not: Kayıt sırasında ''Görünen Ad'' kısmı hata verebilir, görünen adınızda tire işareti de kullanınız.

* Bağlantıdaki Slime Rancher kampanya sayfasında bulunan ''YÜKLE'' butonuna tıklayınız. Açılan sayfada bulunan ''SİPARİŞ'' butonuna tıklayarak oyunu hesabınıza ücretsiz olarak ekleyiniz.

* Bağlantıdan erişebileceğiniz Epic Games Launcher uygulamasını indirip kurunuz. Üyelik e-posta adresiniz ve şifreniz ile uygulamaya giriş yaptığınızda Slime Rancher oyununu kütüphanenizde görebilirsiniz. Ardından oyunun kurulumuna geçebilirsiniz, iyi oyunlar.

Slime Rancher, sevimli, birinci şahıs tarafından oynanan ve kum havuzu etkisi olan bir deneyimdir. Dünya'ya binlerce ışık yılı uzaklıktaki "Uzak Uzak Diyarlar’da" bir yaşam için yola çıkmış genç bir çiftlik sahibi olan Beatrix LeBeau olarak oynayın.

Slime çiftçiliğinde siz büyük bir servet sahibi olmaya çalışırken her yeni gün, yeni zorluklar ve riskli fırsatlar sunar. Her amaca uygun vakum paketinizin ustalığıyla renkli slime’lar toplayın, ekin yetiştirin, kaynakları hasat edin ve yabani vahşi doğayı keşfe çıkın.

Slime Rancher Tam Sürüm Free Kampanya Sayfası Slime Rancher Tam Sürüm Free Kampanya Sipariş Sayfası

 
Gönderildi : 8 Mart 2019 13:45