Bildirimler
Tümünü temizle

Kampanya: Saints Row: The Third Remastered Herkese Bedava +18

 
Vito Scaletta
(@vito)
Teğmen Üye

2020 çıkışlı 249 TL. değerindeki aksiyon oyunu Saints Row: The Third Remastered 26 Ağustos- 02 Eylül 2021 tarihleri arasında herkese bedava olarak dağıtılıyor.

02 Eylül'de sona erecek bedava oyun kampanyasından aints Row: The Third Remastered oyununa sahip olmak için bağlantıya giriniz ve ücretsiz sipariş aşamalarını tamamlayınız.

Saints Row: The Third Remastered Sistem Gereksinimleri ile bilgileri bağlantıda, çeşitli oyunlarla ilgili free/bedava oyun kampanya haberlerini Oyun Kampanyaları kategorisinde bulabilirsiniz, iyi oyunlar.

Oyun Hakkında:

Saints Row: The Third Remastered, sana güçlerinin zirvelerindeyken Saint'leri kontrol etme ve bu güçlerle neler yapabileceğini gösterme şansı veriyor. Bu senin şehrin ve senin kuralların geçerli.

Geliştirilmiş grafikleriyle yeniden düzenlenen oyunda seks, uyuşturucu ve silah batağında boğulan günah şehrinin ta kendisi Steelport hiç bu kadar güzel gözükmemişti.

Stilwater'ı ele geçirdikten yıllar sonra Saints ayakkabıları, Saints enerji içecekleri ve sana yakın bir mağazadan bulabileceğin Johnny Gat oyuncak biblolarıyla birlikte Third Street Saints, sıradan bir sokak çetesinden tanınmış bir markaya evrildi.

Saint'ler Stilwater'ın kralı olsa da bu kavuştukları şöhret dikkatleri üzerlerine topladı. Tüm dünyada piyonları olan efsanevi suç derneği Syndicate, gözlerini Saint'lere dikti ve haraç talep etmekteler.

Syndicate'e diz çökmeyi reddederek, bir zamanlar gururlu bir metropolken Syndicate hakimiyetinde zorluklarla mücadele eden bir günah şehrine dönüşen Steelport'a savaşı getir.

Bir tankla serbest düşüş yap, bir Meksika güreşçi çetesine uydudan hedeflemeli hava saldırısı düzenle ve iyi eğitimli bir askeri güce karşı savaş. En garip oynanış hikayelerine sahip bu oyunda her şey mümkün.

Saints Row The Third Remastered Ucretsiz Kampanya

Alıntı
Konu Sahibi Gönderildi : 26 Ağustos 2021 18:07
Veteran Soldier
(@administrator)
General Admin

Saints Row: The Third Remastered'ı kütüphaneye ekledim, kampanya haberi için teşekkürler.

CevapAlıntı
Gönderildi : 26 Ağustos 2021 22:57
Vito Scaletta beğenme