Pine Oyunu Önümüzde...
 
Bildirimler
Tümünü temizle

Pine Oyunu Önümüzdeki Hafta Ücretsiz Verilecek

2 Yazılar
2 Üyeler
2 Beğeniler
109 Ziyaretler
Avatar Veteran Soldier
(@vito)
Gönderiler: 494
Yüzbaşı
Konu Sahibi
 

40 TL. değerindeki açık dünya aksiyon macera simülasyon oyunu Pine 06 Mayıs - 13 Mayıs 2021 tarihleri arasında ücretsiz dağıtılıyor arkadaşlar. Belirtilen tarihler arasında bağlantıdaki sayfaya girip ücretsiz sipariş aşamalarını tamamladığınızda Pine oyunu kütüphanenize eklenecektir.

Oyun Hakkında:

Pine, bir açık dünya aksiyon macera simülasyon oyunudur. Albamare adında güzel bir dünyada, zeki bir genç olan Hue rolünü üstleniyorsun. Hue olarak, insanlardan çok daha zeki yaratıklarla dolu canlı bir dünyada keşfederek, ticaret yaparak ve savaşarak yolunu bulmak zorundasın.

Kendi kabilenin yerleşeceği yeni bir yuva ararken, Albamare'nin geniş ölçekli ekolojisiyle içli dışlı olman gerekecek. Sana kolay kolay yardım etmeyecek çok çeşitli türlere karşı ve onların safında, altı farklı biyom içerisinde keşfederek, takas ederek, konuşarak, üreterek ve savaşarak hazırlan.

Hayatta Kalma Mücadelesi:

Pine'da, senin müdahalen olmadan açık oyun dünyasının dört bir yanında bir şeyler olacaktır. Tüm organizmalar canlıdır ve hayatta kalmak için ne gerekirse yapmaya çalışacaklardır.

Bir tür ile arkadaş olabilir, onların safında savaşabilirsin ya da onlara saldırabilir, yiyeceklerini çalabilir veya onları yaşam alanlarını terk etmeye zorlayabilirsin. Tüm bunlar, türlerin ekolojik çeşitlilik içerisindeki yerini belirleyecektir.

Minimum Sistem Gereksinimleri:

Pine minimum sistem gereksinimleri şöyle;

  • İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit işletim sistemi,
  • Bellek: 8 Gb. ram miktarı,
  • Ekran Kartı: NVidia GeForce GTX 660 veya eş değeri en az 2 Gb. bellekli bir ekran kartı,
  • Harddisk: 4 Gb. kullanılabilir alan,
  • DirectX: DX 11.

Desteklenen Diller:

  • Seslendirme: İngilizce
  • Metin: İngilizce, Basitleştirilmiş Çince, Felemenkçe, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Japonca, Korece, Brezilya Portekizcesi, Rusça, İspanyolca

Pine Ucretsiz Kampanya

 
Gönderildi : 30 Nisan 2021 09:10
Veteran Soldier tarafından oylandı
Avatar Veteran Soldier
(@administrator)
Gönderiler: 2908
General Admin
 

Pine kampanya haberi için teşekkürler, haftaya kütüphaneye ekleriz.

 
Gönderildi : 30 Nisan 2021 13:33
Vito Scaletta tarafından oylandı