Kampanya: Free Ashes of the Singularity: Escalation

 
Veteran Soldier
(@administrator)
General Admin

50 TL. değerindeki Ashes of the Singularity: Escalation oyunu kısa bir süreliğine ücretsiz olarak dağıtılıyor. Ashes of the Singularity: Escalation oyununa ücretsiz olarak sahip olabileceğiniz kampanyadan yararlanmak için en geç 10 Mayıs 2020 Pazar akşamı saat 20:00'a kadar bağlantıya girerek üye girişi yapınız.

''Get The Game'' butonuna bastıktan sonra işlemin gerçekleşmesini bekleyiniz. Daha sonra bağlantıdaki Kütüphane sayfanıza girdiğinizde Ashes of the Singularity: Escalation oyununa ait Steam keyinin hesabınıza eklendiğini görselde de gösterdiğim gibi görebilirsiniz.

Ardından bu keyi Steam uygulaması üzerinden Oyunlar > Steam'de Ürün Etkinleştir menüsüne girerek tercihen hemen ya da en geç 14.05.2020 tarihine kadar etkinleştiriniz. 27 Gb. boyutundaki Ashes of the Singularity: Escalation oyununu dilediğiniz zaman kurup oynayabilirsiniz.

Ücretsiz oyun kampanyaları ile ilgili haberlerimize bağlantıdaki Oyun Kampanyaları kategorisinden erişebilir ve Facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz, iyi oyunlar.

Alıntı
Konu Sahibi Gönderildi : 8 Mayıs 2020 16:24