Bildirimler
Tümünü temizle

Kampanya: Free Ashes of the Singularity: Escalation

1 Yazılar
1 Üyeler
0 Beğeniler
216 Ziyaretler
Avatar Veteran Soldier
(@administrator)
Gönderiler: 2884
General Admin
Konu Sahibi
 

50 TL. değerindeki Ashes of the Singularity: Escalation oyunu kısa bir süreliğine ücretsiz olarak dağıtılıyor. Ashes of the Singularity: Escalation oyununa ücretsiz olarak sahip olabileceğiniz kampanyadan yararlanmak için en geç 10 Mayıs 2020 Pazar akşamı saat 20:00'a kadar bağlantıya girerek üye girişi yapınız.

''Get The Game'' butonuna bastıktan sonra işlemin gerçekleşmesini bekleyiniz. Daha sonra bağlantıdaki Kütüphane sayfanıza giriş yaptığınızda Ashes of the Singularity: Escalation oyununa ait Steam keyinin hesabınıza eklendiğini görselde de gösterdiğim gibi görebilirsiniz.

Ardından bu keyi Steam uygulaması üzerinden Oyunlar > Steam'de Ürün Etkinleştir menüsüne girerek tercihen hemen ya da en geç 14.05.2020 tarihine kadar etkinleştiriniz. 27 Gb. boyutundaki Ashes of the Singularity: Escalation oyununu dilediğiniz zaman kurup oynayabilirsiniz.

Ücretsiz oyun kampanyaları ile ilgili haberlerimize bağlantıdaki Oyun Kampanyaları kategorisinden erişebilir ve Facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz, iyi oyunlar.

Ashes Of The Singularity Escalation Kampanya Free

Ashes Of The Singularity Escalation Free Steam Etkinlestirme

 
Gönderildi : 8 Mayıs 2020 16:24