Bildirimler
Tümünü temizle

Kampanya: Cities Skylines Herkese Ücretsiz

3 Yazılar
2 Üyeler
3 Beğeniler
58 Ziyaretler
Avatar Veteran Soldier
(@administrator)
Gönderiler: 2909
General Admin
Konu Sahibi
 

49 TL. değerindeki şehir kurma simülasyon oyunu Cities: Skylines isteyen herkese ücretsiz olarak dağıtılıyor. 10-17 Mart 2022 tarihleri arasında yapılan free oyun kampanyasından yararlanmak için bağlantıdaki sayfaya üyelik bilgilerinizle giriş yapınız ve ''YÜKLE'' butonuna basarak free sipariş aşamalarını tamamlayınız.

Siparişi tamamladığınızda Cities: Skylines oyunu Epic Games kütüphanenize eklenecektir. 4 Gb. boyutundaki Cities: Skylines'ı oynamak istediğiniz zaman indirip sınırsızca oynayabilirsiniz.

Cities: Skylines Hakkında:

10 Mart 2015 çıkış tarihli Cities: Skylines, klasik şehir kurma simülasyonunun modern bir versiyonudur. Oyun, gerçek bir şehri yaratıp idare etmenin heyecanını ve zorluklarını yaşatabilmek için bir taraftan şehir kurma tecrübesinin oturmuş yapısını korurken diğer taraftan yeni oynanış unsurları sunarak bu tecrübeyi genişletiyor.

Oyunda Cities in Motion serisinin yapımcılarının tasarladığı tam teşekküllü bir ulaşım sistemi bulunuyor. Ayrıca oyunu kendi oyun tarzına göre katmanlı ve zorlu bir simülasyon arasında dengeleyebilmeni sağlayan mod desteği de bulunuyor. Tek sınır hayal gücünün sınırları; o yüzden kontrolü eline al ve ulaşabildiğin kadar yükseklere uzan!

Sıfırdan şehir kurmayı öğrenmek kolay ama bu konuda uzmanlaşmak zor. Şehrinin belediye başkanı olarak eğitim, su, elektrik, polis, itfaiye, hastane ve çok daha fazla temel ihtiyacı dengelemekle ve şehrinin ekonomik sistemini idare etmekle ilgileneceksin. Şehrinin sakinleri farklı oyun senaryolarına uygun, gerçekçi ve akıcı bir şekilde hareket ediyor.

Colossal Order'ın Cities in Motion serisindeki geniş tecrübesinden güç alarak tasarlanan yepyeni ve son derece iyi çalışan bir ulaşım sistemi.

Makamında oturan bir yöneticiden daha fazlası ol. Şehrinin farklı bölümleriyle ilgilenip bölgelere ayırmak politikaları uygulamanı ve bu da kendi şehrinin Belediye Başkanı olmanı sağlar.

Cities Skylines Ucretsiz Kampanya

Cities: Skylines Sistem Gereksinimleri:

Cities: Skylines minimum sistem gereksinimleri şöyle;

  • İşletim Sistemi: Windows 7 veya üzeri 64-Bit işletim sistemi,
  • İşlemci: Intel Core 2 Duo 3.0 GHz. ya da AMD Athlon 64 X2 6400 3.2 GHz. veya üzeri işlemci,
  • Bellek: 4 Gb. ram miktarı,
  • Ekran Kartı: ATI Radeon HD 5670 ya da NVidia GeForce GTX 260 veya üzeri en az 512 Mb. bellekli bir ekran kartı (Intel Tümleşik Ekran Kartları desteklenmez),
  • Kaç Gb.: 4 Gb. kullanılabilir boş disk alanı,
  • DirectX: DX 9.0c

Desteklenen Diller:

  • Seslendirme: İngilizce,
  • Metin: İngilizce, Basitleştirilmiş Çince, Korece, Fransızca, Almanca, Lehçe, Brezilya Portekizcesi, İspanyolca (İspanya), Rusça.

Çeşitli oyunlarla ilgili free/bedava oyun kampanya haberlerini Oyun Kampanyaları kategorisinde bulabilir ve takip edebilirsiniz, iyi oyunlar.

 
Gönderildi : 3 Mart 2022 21:26
Vito Scaletta tarafından oylandı
Avatar Veteran Soldier
(@vito)
Gönderiler: 495
Yüzbaşı
 

Epic games bedava vermişti umarım bedava dlcleri verir

 
Gönderildi : 4 Mart 2022 08:01
Veteran Soldier tarafından oylandı
Avatar Veteran Soldier
(@administrator)
Gönderiler: 2909
General Admin
Konu Sahibi
 

Kampanya sayfasındaki Cities: Skylines DLC'lerinin fiyatlarını topladım, ana oyun hariç yaklaşık 500 TL. civarında bir fiyata satılıyorlar.

DLC'leri free vermezler diye tahmin ediyorum.

Gönderen: @vito

Epic games bedava vermişti umarım bedava dlcleri verir

 
Gönderildi : 4 Mart 2022 12:29
Vito Scaletta tarafından oylandı