Kampanya: A Total War Saga: TROY Herkese Bedava

 
Veteran Soldier
(@administrator)
General Admin

215 TL. değerindeki strateji oyunu A Total War Saga: TROY, çıkış gününde sürpriz yaparak isteyen herkese ücretsiz olarak dağıtılıyor. 24 saat içerisinde talep eden herkesin katılabileceği kampanya 14 Ağustos 2020 18.00'da sona erecek, kampanyayı kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz.

A Total War Saga: TROY oyununa kalıcı olarak sahip olabilmek için bağlantıdaki sayfaya giriş yaptıktan sonra görselde de görebileceğiniz ''YÜKLE'' butonuna tıklayarak ücretsiz sipariş aşamasını tamamlayınız. Siparişi tamamladığınız anda A Total War Saga: TROY oyunu hesabınıza eklenecektir.

A Total War Saga: TROY kurulumunu yapmak için bağlantıdan Epic Games Launcher uygulamasını indirip kurunuz. Üyelik bilgilerinizi kullanarak uygulamaya giriş yaptığınızda A Total War Saga: TROY oyununu Epic Games uygulama kütüphanenizde görebilir ve 26 Gb. boyutundaki oyunu istediğiniz zaman kurup oynayabilirsiniz.

Ücretsiz oyun kampanyaları ile ilgili haberlerimize bağlantıdaki Oyun Kampanyaları kategorisinden erişebilir ve Facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz, iyi oyunlar.

Alıntı
Konu Sahibi Gönderildi : 14 Ağustos 2020 01:01